POSitive ESOK debiutuje na Targach CBS Sport Rekreacja Wellness & Spa

System POSitive ESOK po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na targach CBS Sport Rekreacja Wellness & Spa, które organizowane są w Poznaniu w dniach 29.01-01.02.2013, w ramach dużego bloku targów budowlanych.

Targi są wyjątkową okazją do spotkania czołowych producentów oraz dostawców materiałów i usług dedykowanych projektowaniu, finansowaniu, budowie i eksploatacji obiektów sportowych i rekreacyjnych.
Podczas wydarzenia LSI Software przedstawi innowacyjny, zintegrowany system POSitive ESOK wraz z systemem kontroli i dostępu, który zapewnia kompleksową obsługę Klientów.
POSitive ESOK współpracuje z wieloma urządzeniami i systemami zarządzającymi – od terminali dotykowych oraz transponderów usprawniających sprzedaż, poprzez bramki wejściowe i pozostałe urządzenia kontroli dostępu umożliwiające swobodne poruszanie się Klientów po obiekcie (aquaparki, pływalnie i baseny, sauny, Wellness i Spa, stadiony, boiska, hale i sale sportowe, rekreacje, place zabaw i wiele innych).  System integrując innowacyjne oprogramowanie informatyczne oraz urządzenia infrastruktury technicznej, zapewnia managerom pełną kontrolę kluczowych obszarów działalności w dedykowanych obiektach tym samym zapewniając bezpieczeństwo użytkownika oraz Klienta.
Serdecznie zapraszamy do Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy ulicy Głogowskiej 14, pawilon 6A na stoisko nr 108, gdzie nasz wykwalifikowany zespół chętnie zapozna Państwa z kompleksową ofertą produktów naszej firmy.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Udostępnij
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie