LSI Software – 10. raz wystawcą na Targach EuroGastro!

Już po raz 10 zapraszamy do odwiedzenia stoiska LSI Software podczas Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro, które odbędą się w dniach 20-22 marca 2013 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym MT Polska w Warszawie. Podczas targów prezentowana będzie oferta najnowszego wyposażenia dla lokali gastronomicznych i hotelowych – oprogramowanie z najnowocześniejszym rozwiązaniem sprzętowym.
Na stoisku LSI Software zostanie zaprezentowany multimedialny, interaktywny stolik, który umożliwia sprawną komunikację gości z obsługą obiektu. Dzięki odpowiedniej technologii Klient siedząc wygodnie przy stoliku może złożyć „zdalnie” zamówienie, komunikować się z gośćmi restauracji przy innych stolikach, czy też korzystać z multimedialnych aplikacji oczekując na posiłek.
Podczas targów firma LSI Software proponuje atrakcyjne rabaty na produkty swoje oraz partnerów:
– 20% rabatu na usługi oraz 30% rabatu na licencję POSitive Restaurant – najnowsza wersja systemu zarządzania dla gastronomii,
– 30% rabatu na licencję Gastro – nowopowstała wersja oprogramowania gastronomicznego,
– 25% rabatu na bezprzewodowe systemy przywoławcze LRS,
– 7% rabatu na sprzęt firmy Posiflex.
Kupony rabatowe na w/w produkty zostaną udostępnione podczas Targów do zrealizowania dzięki aplikacji blue pocket.
blue pocket to mobilna aplikacja na smartfony, która już kilkakrotnie została  doceniona przez ekspertów i nagrodzona w branżowych konkursach.
Ta nowoczesna platforma obsługi programów lojalnościowych umożliwia Klientom przechowywanie w „wirtualnym portfelu” smartfona kart, kuponów zniżkowych i biletów. Jednocześnie, bezpłatna aplikacja blue pocket lokalizuje atrakcyjne oferty i promocje w pobliżu miejsca, w którym aktualnie użytkownik przebywa ze swoim telefonem.

Zapraszamy do stoiska nr D85, gdzie nasz wykwalifikowany zespół chętnie zapozna Państwa z kompleksową ofertą produktów naszej firmy.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Udostępnij
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie