Europa Wschodnia otwarta na automatyzację kin

Targi Kino Expo pokazały, jak duży potencjał automatyzacji kin jest w Rosji i innych krajach Europy Wschodniej. A rosyjskojęzyczna wersja systemu POSitive Show wzbudziła prawdziwe zainteresowanie zwiedzających.

W tym roku po raz pierwszy uczestniczyliśmy w targach Kino Expo jako wystawcy. Przez pięć dni (19-23 września) spotykaliśmy się z potencjalnymi klientami i partnerami oraz braliśmy udział w konferencjach towarzyszących. Program był intensywny – Kino Expo to trzecie pod względem wielkości targi przemysłu kinowego na świecie, największe w regionie Wspólnoty Niepodległych Państw i krajów bałtyckich.

Grzegorz Siewiera przewodniczący rady nadzorczej LSI SoftwareZgodnie z naszymi oczekiwaniami, spotkaliśmy się z bardzo dużym zainteresowaniem automatyzacją kin ze strony przedstawicieli sieci kinowych z Rosji. Odbyliśmy ze zwiedzającymi wiele rozmów na temat podnoszenia efektywności zarządzania siecią kin przy jednoczesnej redukcji kosztów – mówi Grzegorz Siewiera, przewodniczący Rady Nadzorczej LSI Software, obecny na targach – Oprogramowanie, które umożliwia m.in. kierowanie kampaniami reklamowymi w kinie w Krasnojarsku bezpośrednio z centrali z Moskwy, było prawdziwą nowością dla większości naszych rozmówców.

Naszych potencjalnych klientów ujął fakt, że system POSitive Show jest w pełni przetłumaczony na język rosyjski. W przeciwieństwie do większości światowych producentów oprogramowania dla sieci kin, staramy się przygotować kompletne wersje językowe dla krajów, w których rozpoczynamy działalność. To podejście ma duże znaczenie we WNP, gdzie znajomość języka angielskiego nie jest powszechna wśród szeregowych pracowników.
Kino Expo Petersburg 2016

W związku z dużym zainteresowaniem POSitive Show za wschodnią granicą, w najbliższym czasie dołączy do naszego zespołu specjalista odpowiedzialny za działania na rynkach Europy Wschodniej.

 

 

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie