LSI Software członkiem International Cinema Technology Association (ICTA)

Rozwiązanie wysokiej jakości – system POSitive Show – oraz zadowoleni klienci, zagwarantowali LSI Software miejsce w szeregach organizacji zrzeszającej największych dostawców przemysłu kinowego na świecie.

International Cinema Technology Association to największa i najważniejsza na świecie organizacja zrzeszająca dostawców przemysłu kinowego od 45 lat. Jej członkami są firmy z wielu sektorów, które produkują sprzęty, systemy czy inne rozwiązania umożliwiające funkcjonowanie kin, np. producenci systemów nagłośnieniowych, wytwórcy projektorów kinowych, dostawcy wyposażenia i oczywiście firmy, które tworzą dedykowane dla kin oprogramowanie do obsługi klientów i całościowego zarządzania obiektem.Grzegorz Siewiera przewodniczący rady nadzorczej LSI Software

Członkami I.C.T.A. mogą zostać jedynie firmy, które zdobędą trzy w pełni pozytywne rekomendacje z ogólnokrajowych sieci kin. Trzej klienci LSI Software, którzy korzystają z rozwiązania POSitive Show – Multikino, Helios i Cinema 3D – wystawili firmie świetne opinie. Nie ukrywam, że miło jest po raz kolejny znaleźć potwierdzenie naszej dobrej pracy w rekomendacjach klientów – mówi Grzegorz Siewiera, przewodniczący Rady Nadzorczej LSI Software – z Multikinem i Heliosem współpracujemy od lat, z Cinema 3 D od kilku miesięcy. Z każdej sieci otrzymujemy sygnały, że nasze starania nad stałym doskonaleniem i dostosowywaniem rozwiązania do nowych potrzeb są doceniane.

 Po szczegółowych weryfikacjach, LSI Software Sp. z o.o. znalazła się w gronie International Cinema Technology Association.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie