Odpowiadamy na zapotrzebowanie w związku z EET w Czechach

Z naszym oprogramowaniem dla gastronomii pojawiliśmy się na czeskim rynku. Czeskie przepisy zmieniły się w 2016 roku, przez co każdy restaurator musi wysyłać elektronicznie paragony do czeskiego urzędu skarbowego. To oferuje również nasz program Gastro.

EET czyli czeskie przepisy

EET to elektroniczna ewidencja przychodów, którą musi prowadzić każdy podmiot gastronomiczny w Czechach. Polega na tym, że wszystkie paragony muszą być na bieżąco zgłaszane do czeskiego urzędu skarbowego. Do tego potrzebne jest odpowiednie oprogramowanie, a odpowiedzią na tą potrzebę jest właśnie system od LSI Software. Program jest przygotowany do tego, ponieważ można się nim połączyć z Internetem i na bieżąco wprowadzać wszystko, co jest niezbędne do przekazania informacji o transakcji.

Odpowiednie oprogramowanie

Program do gastronomii ułatwia pracę w restauracji zarówno kucharzom, jak i kelnerom, a właścicielowi pomaga mieć na bieżąco kontakt z zamówieniami i tym, co się dzieje na sali. Dzięki temu cała restauracja jest bardziej wydajna, może przyjąć więcej klientów, którzy są zadowoleni z obsługi, a co za tym idzie zwiększają się zyski. Polscy restauratorzy dobrze znają już program Gastro. Teraz pora na to, żeby go poznali Czesi.