POSitive Cinema w Ameryce Łacińskiej

 

POSitive Cinema startuje w Ameryce Łacińskiej. LSI Software podpisała umowę o współpracy z jednym z kluczowych dostawców oprogramowania na tym kontynencie – Cinestar Software.

 

„Zaledwie trzy miesiące temu rozpoczęliśmy rozmowy z Cinestar Software, a już mamy konkretne plany wspólnych działań” – mówi Grzegorz Siewiera, Brand Director POSitive Cinema. „Zdecydowaliśmy się podjąć pracę z Cinestar Software, ponieważ firma ma imponujące doświadczenie na południowoamerykańskim rynku oprogramowania dla kin oraz dysponuje rozbudowaną siecią kontaktów w tym regionie”.

„POSitive Cinema to innowacyjne, rozbudowane oprogramowanie, które chętnie będziemy polecać naszym klientom” – mówi Javier Lopez, Dyrektor Generalny Cinestar Software. „System zaprojektowano z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Jest bardzo złożony, ale łatwo dostosowuje  się do potrzeb różnych klientów, którzy oczekują takich innowacyjności, jak np. dwukierunkowa automatyzacja TMS. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie bardzo owocna” – dodaje.

Rozpoczęto już prace nad dostosowaniem POSitive Cinema do wymogów prawnych i podatkowych wszystkich krajów Ameryki Łacińskiej. LSI Software zajmie się stałym rozbudowywaniem oprogramowania i dostosowaniem go do potrzeb każdego klienta. Doświadczeni hiszpańsko- i portugalskojęzyczni inżynierowie Cinestar Software zajmą się wdrożeniem i serwisem oprogramowania.

Obie firmy planują także rozwinięcie współpracy o sprzedaż rozwiązań sprzętowych LSI Software. Zostaną one zaprezentowane na najważniejszych targach kinowych Ameryki Południowej: ExpoCine w Brazylii i Vista w Argentynie, gdzie LSI Software i Cinestar Software będą prezentować się wspólnie.

LSI i Cinestar spotkać będzie można przy wspólnym stoisku POSitive Cinema (2207A) na targach CinemaCon w Las Vegas.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie