System POSitive Cinema na targach CineEurope w Barcelonie.

Zintegrowany system informatyczny dla kin, POSitive Cinema, został zaprezentowany podczas 26. edycji międzynarodowych targów CineEurope w Barcelonie. Wystawa zorganizowana przez grupę Film Expo jest oficjalnym wydarzeniem UNIC – Międzynarodowej Unii Kin.

POSitive Cinema było prezentowane w Barcelonie po raz drugi i znów cieszyło się zainteresowaniem odwiedzających. Uczestnicy docenili nasz system, który powstał dzięki dużemu doświadczeniu firmy w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla wielu branż. POSitive Cinema jest w Polsce obecny w największych sieciach kin – Multikino, Helios i Cinema3D. Nasze rozwiązanie, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dopasowane zostało do specyfiki działania sieci kinowych. Jest to zintegrowany system, który zapewnia centralne zarządzanie sieciami kinowymi, a także możliwość wielokanałowej obsługi klienta.

19260805_1910837625795331_4854863127192638067_n

Największym zainteresowaniem cieszyły się kioski samoobsługowe, które pozwalają zminimalizować powstawanie kolejek przy kasach biletowych. Dużą uwagę przyciągnął także najnowszy moduł w systemie – Staff Scheduler. Kompleksowa platforma do tworzenia grafiku dla personelu, która zawiera również wszelkie informacje o pracownikach, takie jak przepracowane godziny, umiejętności, warunki umowy, urlopy, czy zwolnienia. Odwiedzający docenili również kompleksowość oferty naszej firmy. Dostarczamy oprogramowanie, jak również sprzęt do jego obsługi.

Widzimy duży potencjał dla naszego systemu na świecie. Podczas targów mieliśmy okazję do rozmowy z sieciami kin z Europy, Azji, Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

 

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie