POSitive Retail na targach RetailShow

Każda okazja do spotkania z Wami jest dla nas niezwykle cenna. Właśnie dlatego wkrótce wybieramy się z POSitive Retail na listopadowe targi RetailShow. Odbędą się one w połowie miesiąca, 15-16 listopada, w Warszawie. Przyjdziecie obejrzeć nasze rozwiązania antyfraudowe lub kompleksowy system zarządzania cenami?

 

 

retailshow2-minTo już ósma odsłona tego wydarzenia. Dla nas to również nie pierwsza edycja, w której bierzemy udział i dzięki temu dobrze wiemy, które produkty i usługi są najciekawsze dla odwiedzających. Rok temu dzięki tej wiedzy udało się uzyskać nagrodę w konkursie Innowacje Handlu za aplikację POS Display na monitorze Posiflex LM-6207, a więc za możliwość prezentacji w sklepie na monitorze reklam, wyprzedaży, specjalnych ofert itp. informacji, które służą zwiększeniu sprzedaży.

W tym roku również przygotowaliśmy coś specjalnie dla Was! Będzie to: seria rozwiązań wielokanałowych z koncentracją na przejścia o2o (online to offline / offline to online), zróżnicowane rozwiązania antyfraudowe, takie jak rejestracja transakcji połączona z jej nagrywaniem czy kontrola przesunięć magazynowych, czy nasz sposób na pełne bezpieczeństwo danych w sieci sprzedaży. A to oczywiście nie wszystko. Do tego najnowsze systemy POS (point-of-sales) marki Posiflex, a także systemy przywoławcze marki LRS.

Zapraszamy na stoisko C11 w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Już niebawem! 🙂

 

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie