Spotkajmy się – czyli wydarzenia LSI Software z drugiego półrocza

Druga połowa roku to zawsze pracowity czas, szczególnie pod względem uczestnictwa w targach i wydarzeniach branżowych. To idealna okazja do rozmów i spotkań z klientami, dlatego nasza firma stara się brać udział we wszystkich najważniejszych imprezach tego typu.

Sezon zaczniemy od wyjazdu do Dallas, gdzie 29 sierpnia odbędzie się CineShow. Program CineShow pełen jest seminariów, wykładów i wydarzeń networkingowych, z których uczestnicy mogą dowiedzieć się o nowościach na rynku czy trendach panujących obecnie w branży kinowej. Nasz zespół zaprezentuje tam POSitive Cinema – system do zarządzania siecią kin.

Na początku października w Poznaniu odbywa się jedna z największych imprez dla branży HoReCa – Polagra Gastro / Invest Hotel. Od 1 do 4 października naszą ofertę prezentować będą dwa zespoły. Od strony gastronomicznej pokażemy co nowego w najpopularniejszym systemie dla restauracji – Gastro. Oczywiście nie zabraknie również nowinek sprzętowych od naszych partnerów Posiflex i LRS. Hotelarzy zapewne zainteresują rozwiązania InteliHotel oraz Automatyka Hotelowa. Dodatkowo po raz drugi zaaranżowana zostanie specjalna strefa pokazowa odwzorowująca przestrzenie hotelowe – pokoje, łazienki, recepcję, salę restauracyjną czy lobby. To idealna okazja, żeby zobaczyć, jak w praktyce działa system Automatyki Hotelowej. Do zobaczenia na stoisku nr 60 w Pawilonie 3!

9 października w Warszawie w hali EXPO XXI odbędzie się największe spotkanie szefów kuchni w Polsce, czyli Kongres Szefów Kuchni. Wydarzenie to każdego roku gromadzi ponad 1 500 uczestników, a głównym celem kongresu jest rozwój managerskich umiejętności szefów kuchni, edukacja oraz wymiana poglądów pomiędzy szefami. Po raz kolejny zaprezentujemy system Gastro – nowoczesny system do zarządzania siecią lokali gastronomicznych.

Tydzień później (11-12 października) w Sopocie rozpocznie się 100% Retail&Fashion – convent marketingowy dedykowany branży odzieżowej, obuwniczej i bieliźnianej. Zaprezentujemy na nim system POSitive Retail do kompleksowego zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

Z Trójmiasta przeniesiemy się do Łodzi, gdzie 25 października zaprezentujemy się podczas Fashion Business Congres. Jest to kolejne wydarzenie poświęcone branży modowej, dlatego bez wahania zostaliśmy jego Partnerem Głównym. O POSitive Retail, czyli systemie idealnym dla sklepów opowie Wiceprezes LSI Software – Michał Czwojdziński.

W tym samym czasie w Miami na Florydzie odbywać się będzie ShowEast, który przyciąga kadrę zarządzającą sieciami kin z obu Ameryk. Ponownie zaprezentujemy tam system POSitive Cinema, a w szczególności nasz ostatni produkt Cinema Assistant App.

Poza produktami dla kin czy restauracji LSI Software w swojej ofercie ma również rozwiązania dla innych branż, dlatego też w dniach od 6 do 8 listopada weźmiemy udział w Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki w Warszawie, czyli TransLogistica. Jest to największa w Polsce impreza poświęcona branży logistycznej, dlatego właśnie tutaj zaprezentujemy systemy przywoławcze LRS, które pomagają usprawnić komunikację w magazynach oraz na produkcji.

Prawie 350 wystawców spotka się od 7 do 9 listopada w Krakowie na HORECA/GastroFood. Jak co roku będziemy tam również i my z ofertą dla gastronomii i hotelarstwa. Zespół gastronomiczny na pewno chętnie opowie o ostatnich zmianach i usprawnieniach w systemie Gastro, a także  o naszych najnowszych  produktach – Android Incoming Call oraz aplikacji dla kierowców Delivero. Natomiast w sekcji hotelowej będziemy prezentować jak działa nasza odpowiedź na RODO, czyli Elektroniczna Karta Meldunkowa oraz  przydatne dla każdego managera Dashboardy. Znajdziecie nas na stoisku A43 w hali Wisła.

Ciekawym wydarzeniem będą targi RetailShow, które odbędą się 14 i 15 listopada w Warszawie. Już po raz szósty weźmiemy w nich udział, ale tym razem w zupełnie innej odsłonie. Na stoisku E11 zaaranżujemy sklep odzieżowy, gdzie w warunkach zbliżonych do naturalnych zaprezentujemy działanie systemu POSitive Retail.

Formuła Business Speed Dating, czyli indywidualnych spotkań z klientami z branży hotelowej skłoniła nas do wzięcia udziału w Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel. To już dwunasta edycja tej konferencji. Program wydarzenia co roku podejmuje problemy stojące przed firmami działającymi w sektorze hotelarskim. Tym razem 12 grudnia będziemy rozmawiać m.in. o nowoczesnych i praktycznych metodach zarządzania. W każdej z nich pomocny będzie Dashboard, jeden z najnowszych produktów LSI Software dla branży hospitality.

Na zakończenie 2018 roku zespół POSitive Cinema poleci zdobywać Azję! Po sukcesie w Stanach i ogromnym zainteresowaniu naszym oprogramowaniem dla kin wyruszymy do HongKongu na CineAsia. Od 10 do 13 grudnia w Convention and Exhibition Centre rozmawiać będziemy o najnowszych produktach, wyposażeniu i technologiach, by na bieżąco odpowiadać na potrzeby rynku.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie