BeerWall – piwo z nalewaka dla każdego

Beer Wall to połączenie nowoczesnej aplikacji z dobrze znanym rozwiązaniem – nalewakami napojów w restauracji. Taka „ściana piwna” jest dodatkową atrakcją dla Gości w każdym lokalu gastronomicznym. Klient może próbować, w dowolnej ilości, każdego serwowanego rodzaju piwa a następnie wybrać to, które najbardziej mu smakuje.

Jak to działa?

  1. Klient kupuje u barmana kartę depozytową do korzystania ze „ściany piwnej”.
  2. Doładowuje kartę depozytową dowolną kwotą. Od tego momentu karta jest gotowa do użycia.
  3. Klient wkłada kartę do czytnika przy odpowiednim nalewaku.
  4. Nalewa piwo, na monitorze widzi ilość płynu i aktualny stan pieniędzy na karcie.
  5. Po wyjęciu karty zapisywana jest transakcja, środki z karty zostały odjęte.

Co zyskuje właściciel lokalu?

  • Innowacyjne rozwiązanie, które podnosi atrakcyjność jego lokalu.
  • Szybsza rotacja i większa sprzedaż – kiedy w lokalu jest największy ruch (weekend, mecz, koncert, itp.) czas oczekiwania na obsługę wydłuża się, przez co Klienci kupują mniej. Ściana z nalewakami do piwa umożliwia samoobsługę i daje kolejne możliwości sprzedaży.
  • Ograniczenie kosztów związanych z liczbą personelu na barze – nalanie jednego kufla piwa zajmuje barmanowi średnio 15-20 sek., do tego dochodzi nabicie na kasę i rozliczenie płatności. Lokal ze ścianą piwną może zmniejszyć liczbę barmanów potrzebnych do obsługi Klientów.
  • Atrakcyjna promocja restauracji i usługi – doładowana karta, może służyć jako karta podarunkowa, często wykorzystywana jako prezent.
  • Klarowny przychód – specyfika rozliczania sprzedaży ze ściany piwnej gwarantuje, że cały przychód ze sprzedaży piwa trafia w ręce właściciela lokalu.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie