LSI Software sponsorem turnieju golfowego

31 sierpnia zakończyła się 20. jubileuszowa edycja turnieju golfowego World Amateur Golfers Championship, którego LSI Software miała przyjemność być sponsorem.
Jest to największy amatorski turniej świata, rozgrywany w ponad 45 krajach, a w Polsce zmagania zawodników odbywały się na 18. dołkowych polach golfowych. Turniej rozgrywany jest w najbardziej atrakcyjnej dla amatorów formule – zawodnicy podzielni są na sześć grup zaawansowania. Wszyscy uczestnicy mają równe szanse, niezależne od poziomu gry. Zwycięzcy poszczególnych grup eliminacji krajowych reprezentują Polskę na światowym finale, który w tym roku odbędzie się w październiku na Borneo.

W ramach umowy sponsorskiej LSI Software była organizatorem konkursów: LSI Longest Drive oraz LSI Closest to the Pin. Konkursy te odbywały się zarówno w turniejach eliminacyjnych, jak i w trakcie trwania turnieju finałowego.

Wyjątkowe zainteresowanie podczas turnieju finałowego budzi kategoria Celebities, w której rywalizują znani polscy golfiści, tacy jak: Jerzy Dudek, Mariusz Czerkawski, Mateusz Kusznierewicz, Krzysztof Materna, Tadeusz Drozda, Tomasz Iwan czy Robert Rozmus. Ambasadorem polskiej edycji turnieju jest Zbigniew Boniek.

LSI Software w swojej ofercie posiada system dedykowany obsłudze pola golfowego, a ponadto wyznaje takie wartości jak: zasady fair play, tradycja, szlachetność i dążenie do perfekcji, z którymi golf się nierozerwalnie kojarzy.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie