LSI Software S.A. podpisało kontrakt z siecią kin Kitag Cinemas

Mamy przyjemność i zaszczyt poinformować, że 30 czerwca 2020 podpisaliśmy umowę z siecią kin Kitag Cinemas na wdrożenie systemu POSitive Cinema. Kitag Cinemas to największa szwajcarska sieć kin z siedzibą w Zurychu, która w chwili obecnej zarządza około 100 salami kinowymi. POSitive Cinema będzie wspierać pracę we wszystkich 14 obiektach zlokalizowanych w niemieckojęzycznej części Szwajcarii.

POSitive Cinema doskonale rozumie potrzeby branży kinowej i stale wprowadza nowe rozwiązania oraz funkcjonalności. Dlatego POSitive Cinema spełniło wszystkie wymagania dynamicznie rozwijającej się firmy takiej jak Kitag, a jakość produktu jest na najwyższym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego poziomów kosztów. Doceniamy zaangażowanie całego zespołu i ich partnerskie podejście. Cieszymy się na tę współpracę.

Philippe Taeschler, CEO KITAG Kino-Theater

Umowa ta obejmuje wdrożenie systemu do zarządzania kinem, jak również szeroką gamę wspierających rozwiązań dodatkowych i funkcjonalności, takich jak: aplikacja mobilna, dedykowana strona www, rozbudowany program lojalnościowy czy CRM. Moduł analiz zostanie dostosowany do potrzeb klienta i obejmować będzie dodatkowo m.in. budżetowanie. Kioski samoobsługowe z autorskim oprogramowaniem zapewnią obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Bardzo się cieszymy z tej współpracy i nie możemy się doczekać ostatecznego efektu połączenia silnego modelu biznesu kinowego z nowoczesnymi technologiami i funkcjami. Szczególnie w obecnej sytuacji musimy dostarczać możliwie najlepsze rozwiązania, jednocześnie zachowując atrakcyjny poziom kosztów – mówi Grzegorz Siewiera, CEO Positive Cinema. Kitag to fantastyczny klient ze świetnymi planami na dalszy rozwój, które są bardzo podobne do naszych. Dlatego jestem pewien, że pozytywnie wpłynie to na rozwój obu firm, jak i – co najważniejsze – satysfakcję widzów.

Wdrożenie systemu POSitive Cinema planowane jest na 2021 rok.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie