Nowozelandzka sieć kin Silky Otter Cinemas wybrała system POSitive Cinema

Oprogramowanie dla kin POSitive Cinema wkracza na nowe terytorium. Miło jest nam poinformować, że LSI Software podpisało umowę na wieloletnią współpracę z nowozelandzką siecią kin Silky Otter Cinemas. Koncepcja kin Silky Otter zakłada zmianę sposobu, w jaki oglądamy filmy. Kina tej sieci położone są w najlepszych lokalizacjach i wyposażone w luksusowe skórzane fotele, projektory laserowe oraz dźwięk przestrzenny 7.1. Goście kin mogą wybierać z szerokiego menu dań i napojów, które wykraczają poza przeciętny zestaw popcornu i obejmują desery oraz wybór piw premium oraz win.

Co zdecydowało o wyborze systemu POSitive Cinema?

Mieliśmy bardzo jasną wizję, w jaki sposób chcemy, aby nasi klienci kupowali bilety i potrawy. Potrzebowaliśmy rozwiązania na tyle elastycznego, aby pasowało do naszej koncepcji, ale także szukaliśmy takiego partnera, który będzie chętnie słuchał – mówi Ahmed Almukhtar, dyrektor zarządzający The Otter Group. Zapewnienie naszym klientom wyjątkowych doświadczeń i usług jest naszym najwyższym priorytetem. Przyjrzeliśmy się dokładnie rozwiązaniom dostępnym na całym świecie i zdecydowaliśmy się na POSitive Cinema jako odpowiedniego dla nas partnera. Ich rozwiązanie ma wiele zalet, które utwierdziły nas w przekonaniu, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Jesteśmy głęboko przekonani, że to partnerstwo zapewni naszym klientom niespotykane dotąd wrażenia i wyróżni nas na tle innych operatorów luksusowych kin.

Restauracyjne know-how

POSitive Cinema jest jednym z produktów Grupy LSI Software, jesteśmy producentem oprogramowania z doświadczeniem na wielu rynkach. Nasze rozwiązania codziennie wspierają pracę tysięcy restauracji, dzięki czemu doskonale rozumiemy, jak działa ta branża, jakimi procesami należy zarządzać i jak je optymalizować – mówi Grzegorz Siewiera, prezes LSI Software. Mamy za sobą 30 lat doświadczenia w branży gastronomicznej, więc kto lepiej od nas jest w stanie sprostać tak zróżnicowanym wymaganiom?

Kolejnym czynnikiem, który wpłynął na decyzję Silky Otter Cinemas o wymianie istniejącego oprogramowania był rozbudowany i elastyczny interfejs API, który pozwala na szeroką integrację z procesem zakupu biletów i jedzenia. Firma chciała mieć również możliwość tworzenia unikalnego doświadczenia zakupowego we wszystkich kanałach sprzedaży. Klienci kina będą mieli dostęp do tego samego poziomu usług, niezależnie od tego czy dokonują transakcji w kinach przy stanowisku sprzedażowym, poprzez kioski samoobsługowe, na stronie internetowej czy w aplikacji mobilnej.

Nowości

Sieć Silky Otter Cinemas będzie jedną z pierwszych wykorzystujących nowy moduł Marketing Automation. Będzie on umożliwiać tworzenie spersonalizowanych ofert i promocji. Takie szyte na miarę kampanie są możliwe tylko wtedy, gdy opierają się na dokładnych danych zebranych z programów lojalnościowych i programów członkowskich w każdym kanale sprzedaży. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, chcemy budować z nimi silne relacje i dawać im jak najlepsze wrażenia z odwiedzin naszych kin, zasługują na to! – mówi Ahmed.

Kino w Ōrākei to pierwsze z wielu kin, które powstaną pod marką Silky Otter Cinemas. Otwarcie dwóch kolejnych kompleksów, z których każdy będzie posiadał 8 ekranów, zaplanowano na 2021r. Pierwszy z nich zostanie otwarty w Christchurch w czerwcu, a drugi w Richmond pod koniec tego roku.

Grupa Otter

Otter Group to nowa, ambitna firma zajmująca się rozwojem kin, rozwijająca nową koncepcję kin pod nazwą Silky Otter Cinemas. Kina Silky Otter rewolucjonizują tradycyjny model działania kin, stawiając przede wszystkim na podniesienie jakości doznań klientów.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Udostępnij
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie