Znowu można organizować targi! I na pewno się na nich spotkamy

Rząd znosi kolejne obostrzenia spowodowane pandemią COVID-19. Od 6 czerwca znowu można organizować targi i konferencje. Wszystko oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego i limitem jednej osoby na 15 mkw. Kalendarz na drugie półrocze wkrótce będzie wypełniony po brzegi. Już nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

Sezon targowy zaczniemy już w sierpniu z naszymi rozwiązaniami do zarządzania siecią kin na targach CinemaCon w Las Vegas, które będą trwały od 23 do 28 sierpnia. Jest to największe i najważniejsze spotkanie właścicieli kin z całego świata, dlatego nie może nas tam zabraknąć również w tym roku. Tradycyjnie zaprezentujemy tam oprogramowanie POSitive Cinema, a premierę będzie miał nasz nowy moduł marketing automation. Pozwala on tworzyć personalizowane kampanie do określonej grupy odbiorców.

Po spotkaniu w Las Vegas czekają nas jeszcze cztery imprezy targowe. Będzie można nas znaleźć w:

· Barcelonie na CineEurope 04.10-07.10

· Dubaju na MENA Cinema Forum 26.10-28.10

· Miami na ShowEast 08.11-11.11

· Bangkoku na CineAsia 06.12-09.12

Nie zapominamy jednak o rynku krajowym. Weźmiemy udział w targach EuroGastro, które odbędą się w Nadarzynie od 1 do 3 września. Tam zaprezentujemy pełen wachlarz naszych rozwiązań hotelowych, gastronomicznych i sprzętowych. Będzie można zobaczyć na żywo moduł marketing automation dostosowany do branży hotelarskiej, a także kioski samoobsługowe pozwalające na self check-in i check-out. W części gastronomicznej również nie zabraknie ciekawostek. Będzie można zobaczyć kompleksowe narzędzia do obsługi zamówień na wynos, a także kioski samoobsługowe i aplikacje usprawniające proces inwentaryzacji.

Cieszymy się, że po trudnym 2020 roku i wielokrotnie przekładanych wydarzeniach targowych, ponownie będziemy mogli spotkać się z Wami osobiście i pokazać nad czym pracowaliśmy w ostatnim czasie. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych wydarzeniach, na których będziemy się pojawiać. Do zobaczenia!

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Udostępnij
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie