Frontend Developer (Mid)stacjonarnie/hybrydowo/zdalnie

Kim jesteśmy?

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego (hospitality), oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

+250

pracowników

2

spółki zagraniczne

+30

lat na rynku

+22000

klientów

dołącz do naszego teamu!

Do jednego z naszych zespołów poszukujemy Front-end Developera, który będzie odpowiedzialny za tworzenie nowych funkcjonalności i rozwój tych, które już istnieją w kluczowych projektach dla Klientów z branży hospitality.

Dołączając do grona doświadczonych developerów rozwiniesz swoje techniczne umiejętności.Docenimy osoby chętne do zdobywania nowych kompetencji, zainteresowane nowinkami ze świata IT i zaangażowane w swoją pracę.

Codzienne wyzwania pomogą Ci stopniowo osiągać wyznaczane cele, a możliwość zobaczenia efektu swojej pracy w codziennym życiu zmotywuje Cię do zdobywania nowych wyżyn.

Zapraszamy Ciebie, jeśli:

Mile widziane:

Będziesz odpowiadać za:

DBAMY O

Atmosferę i warunki pracy

Pokoje projektowe, własna sala kinowa, wyjścia zespołowe, integracje, sekcje sportowe, relax room, duży parking, pakiet relokacyjny na pierwsze miesiące pracy.

Twój rozwój zawodowy

Szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne, certyfikaty, duże projekty polskie i międzynarodowe, różnorodność technologii.

Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort

Medicover Sport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie Allianz, PZU, elastyczne godziny pracy, w drugi i czwarty piątek pracujemy 4h i nie zmienia to wymiaru etatu. 😉

APLIKUJ

Wyślij nam CV, spotkaj się z zespołem HR i dołącz do naszego zespołu!