POSitive Cinema w nowym, wyjątkowym kinie butikowym w Warszawie

KinoGram to nowe miejsce na mapie Warszawy – mieści się w zrewitalizowanym kompleksie Fabryki Norblina, a swoją nową siedzibę ma tutaj Gildia Reżyserów Polskich, która będzie współtworzyła ofertę kulturalną kina. To wyjątkowe miejsce od momentu otwarcia 10 września, wspiera system POSitive Cinema, dostarczony przez LSI Software.

Butikowe kino najwyższej jakości

Siedem sal pomieści 550 widzów, z czego największa z nich przyjmie 115 osób. Będzie można w nich obejrzeć premiery polskiej i światowej kinematografii, jak również niezależne produkcje międzynarodowe w doskonałej jakości dźwięku i obrazu – sale kinowe zostały wyposażone w najwyżej jakości rozwiązania technologiczne.

W foyer kina znajduje się imponujący 14-metrowy bar, w którym można zamawiać przekąski oraz napoje, z dostawą do fotela na sali kinowej. W KinoGram odbywać się będą również koncerty na żywo, wernisaże malarstwa, rzeźby i fotografii, a także spotkania ze znanymi pisarzami. Ten bogaty program wydarzeń kulturalnych z pewnością przyciągnie wszystkich tych, którzy szukają różnorodnej oferty rozrywkowej na najwyższym poziomie.

Współpraca z LSI Software

Szukaliśmy rozwiązania, które w pełni sprosta naszym potrzebom, a jednocześnie będzie już sprawdzonym systemem na rynku. Dlatego zdecydowaliśmy się na oprogramowanie od LSI Software.

Umowa podpisana została w lipcu 2021, a już dwa miesiące później kino ruszyło pełną parą.

Tak krótki termin na przygotowanie wdrożenia był niemałym wyzwaniem, szczególnie biorąc pod uwagę harmonogram prac przy innych projektach, ale od początku wiedzieliśmy, że Fabryka Norblina to fantastyczne przedsięwzięcie i zrobiliśmy wszystko, by mogło wystartować zgodnie z terminem.

W KinoGram wdrożony został system POSitive Cinema, który wspiera sprzedaż biletów online. Kino korzysta również z dostarczonego przez LSI Software systemu lojalnościowego wraz z voucherami, modułem preshow, a także TMS Automation.

Nowatorski format kinowy

Wygodne sofy, artystyczny wystrój, naturalne materiały, oryginalne oświetlenie, serwis kelnerski oraz seanse specjalne, na które widzowie mogą zabrać swoje psy – KinoGram na tle innych kin wyróżnia się zarówno wystrojem wnętrza, jak i szeregiem atrakcji dodatkowych. Dla wszystkich miłośników kina oraz spragnionych szerokiej oferty kulturalnej to miejsce to must-see!

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Udostępnij
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie