Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2022 – oficjalna nominacja

Mamy wielką przyjemność poinformować, że uzyskaliśmy oficjalną nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2022 przyznawanej przez Centrum Inteligentnego Rozwoju w kategorii „Innowacyjne Technologie Przyszłości”. Kapituła nagrody przyznała nam nominację za projekt:

INTELIGENTNY HOTEL – innowacyjny system informatyczny nowej generacji do zarządzania obiektem hotelowym w modelu interaktywnym

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju już od 6 lat przyznawana jest innowatorom i inwestorom, ale również osobom i organizacjom, które swoimi działaniami i sposobem myślenia przyczyniają się do zrównoważonego i inteligentnego rozwoju gospodarki i życia społecznego. Nagroda ma za zadanie popularyzować, promować i doceniać działania, które w sposób pośredni i bezpośredni przyczyniają się do podnoszenia standardu życia społeczeństwa.

Większość nominowanych projektów znajduję się jeszcze w fazie realizacji. Pozwala to na docenienie idei oraz planu na wdrożenie pomysłu. Dzięki takiemu podejściu, inicjatorzy nagrody „odkrywają i doceniają, to co jeszcze niewidzialne”.
Podczas 6. edycji nagrody przyznawano w kategoriach:

  • Innowacyjne technologie i badania przyszłości,
  • Wspieranie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki,
  • Innowacyjna digitalizacja i udostępnianie danych,
  • Inwestycja przyszłości,
  • Jednostka naukowa przyszłości,
  • Zasłużony dla Inteligentnego Rozwoju.

Wśród laureatów znalazło się wiele osobistości i organizacji, których działania już teraz wywierają pozytywny wpływ na otaczający nas świat.

Jest nam niezmiernie miło, że już po raz drugi LSI Software S.A. zostało docenione i otrzymało nominację do tej prestiżowej nagrody. Takie wyróżnienie pokazuje, że nasza idea i praca specjalistów może przyczynić się do poprawy jakości i wpływu pracy, w tym przypadku w branży hotelarskiej. Obecnie niezwykle ważne jest tworzenie i rozwijanie pomysłów innowacyjnych, a zarazem praktycznych – takim rozwiązaniem bez wątpienia jest „Inteligentny Hotel”.

Nominacja dla LSI Software

Nasza pierwsza nominacja, którą otrzymaliśmy w ramach 5. edycji tejże nagrody została przyznana za projekt: „System informatyczny nowej generacji do zarządzania obiektem kinowym Smart Cinema jako wynik prac B+R LSI Software S.A.”, również w kategorii „Innowacyjne technologie przyszłości”. Ten projekt ma znaczący wpływ na pracę i przyszłość branży kinowej.

Dziękujemy za nominację, która sama w sobie jest dużym wyróżnieniem.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie