LSI Software rozpoczyna współpracę z Pudu Robotics

Z ogromną radością informujemy, że od 2022 roku LSI Software jest generalnym dystrybutorem innowacyjnych robotów dostawczo-odbiorczych firmy Pudu Robotics. Jest to przedsiębiorstwo pochodzące ze światowej stolicy najnowszych technologii – miasta Shenzhen w Chinach, które w ostatnich latach zyskało status lidera w branży. Produkty Pudu Robotics wspierają pracę ludzi już w ponad 60 krajach. Jesteśmy dumni, że za sprawą LSI Software te ultranowoczesne roboty będą rozpowszechnione także w Polsce.

Roboty Pudu w LSI Software

LSI Software zdecydowało się nawiązać współpracę z Pudu Robotics ze względu na zastosowane przez firmę innowacyjne rozwiązania, które zrewolucjonizują branżę horeca czy też retail. Roboty Pudu są odpowiedzią na problemy i wyzwania, z którymi w ostatnim czasie muszą się mierzyć te dwie branże. Co więcej, Pudu Robotics od 2016 roku inwestuje m.in. w badania, projektowanie, rozwój robotów, wyposażając je w najnowsze technologie, aby te jeszcze lepiej spełniały swoją rolę.

Roboty zawierają patenty, dzięki którym mogą wspierać pracę ludzi w restauracjach, hotelach, magazynach, sklepach oraz w wielu innych miejscach. W każdym z nich mają one kluczowe zadanie: zwiększyć zysk danej firmy, podnieść wydajności personelu i zoptymalizować pracę. To jednak nie wszystko.

Roboty od Pudu Robotics, które oferujemy naszym klientom, to nie tylko większy zysk przedsiębiorców, ale też nowy wymiar obsługi. Cieszymy się, że możemy zaproponować nie tylko najlepsze i najnowsze rozwiązania technologiczne, ale również unikalne doświadczenia, które podniosą konkurencyjność lokali

Klienci LSI mogą wybierać spośród trzech dostępnych modeli robotów: BellaBot, KettyBot i HolaBot, z których każdy posiada tace do dostarczania/odbierania przedmiotów, możliwość interakcji głosowych AI z człowiekiem oraz szeroki wachlarz funkcjonalności. Jakich? Zapraszamy do dalszej lektury.

BellaBot − innowacyjny robot kot

Pierwszy model robota, który oferuje LSI Software to BellaBot. Jest to robot dostawczy w kształcie kota, który od pierwszej chwili zachwyca designem (co klienci z pewnością docenią). Nie tylko potrafi rozmawiać i reagować, ale przede wszystkim efektywnie realizować dostawy − dowozić potrawy, napoje i inne przedmioty w wyznaczone miejsca. W związku z tym, doskonale sprawdzi się jako robot kelner w restauracji. Może być pracownikiem, który w krótkim czasie dostarcza o wiele więcej potraw niż człowiek, a tym samym stanowić nieocenione wsparcie dla kelnerów. Dlaczego? Zamiast tracić czas na pokonywanie trasy na linii kuchnia-sala, mogą oni skupić się na spersonalizowanej obsłudze klientów lub bardziej odpowiedzialnych zadaniach.

Dzięki BellaBot lokal nie tylko może szybciej i efektywniej obsługiwać klientów, a tym samym zwiększać zysk, ale także wyróżnić się wśród konkurencji – obcowanie z robotem kelnerem w kształcie kota to niewątpliwie atrakcja.

KettyBot – dostawca i marketer

Drugi robot dostawczy dostępny w LSI Software to KettyBot. Wyróżnia się dużym wyświetlaczem reklamowym (aż 18,5 cali) wbudowanym w korpus. Dzięki temu jest nie tylko robotem stworzonym do dostarczania przedmiotów, ale też nowoczesną przestrzenią marketingową, która przyciąga uwagę klientów. Na ekranie można wyświetlać menu, kupony czy też filmy z dźwiękiem zgodnie z ustalonym harmonogramem, który planujemy z poziomu komputera czy bezpośrednio z interfejsu KettyBot. Pozwala to w łatwy i efektywny sposób poinformować klientów o promocjach lub zachęcić ich do kupna danych produktów co niewątpliwie przełoży się większy zysk lokalu. Dodatkowym atutem KettyBot jest fakt, że jako ultranowoczesne rozwiązanie przyciąga wzrok klientów, więc nie ma możliwości, aby nie zauważyli wyświetlanej przez niego reklamy.

KettyBot, podobnie jak wcześniej wspomniany przez nas robot BellaBot, również doskonale sprawdzi się jako robot kelner w restauracji oraz wszędzie tam, gdzie niezbędna jest mobilność przedmiotów – może być np. doręczycielem ręczników do pokojów hotelowych czy gabinetów SPA. Robot będzie je efektywnie roznosić, a kiedy zajdzie potrzeba − zwróci we wskazane miejsce. Jest on zatem rozwiązaniem, które pozwala usprawnić pracę lokalu i odciążyć pracowników od wykonywania żmudnej, powtarzalnej pracy.

HolaBot – perfekcyjny sprzątacz

Trzecim oferowanym przez LSI Software rozwiązaniem od Pudu Robotics jest HolaBot. To robot stworzony do zbierania brudnych naczyń – dzięki niemu kelnerzy mogą raz na zawsze pożegnać się ze stratą czasu na przechadzanie się po sali, aby sprzątać naczynia po klientach.Zamiast tego mogą poświęcić się czynnościom, które będą zwiększać zysk lokalu. Co istotne, robot jest wyposażony w zbiornik zbierający resztki sosów oraz w wodoodporną obudowę, więc jest znakomicie przygotowany do powierzonych mu zadań.

Każdy kto posiada HolaBot wie, że dzięki wbudowanym technologiom, sprawdza się w swojej roli sprzątacza dużo lepiej niż człowiek, ponieważ jego nośność wynosi 60 km, a pojemność 120 litrów. Pozwala mu to przetransportować jednorazowo do 120 małych talerzy, 39 dużych lub 33 miski. Niewątpliwie jest on zatem ogromnym wsparciem dla pracowników i właścicieli. Nie tylko działa szybko, ale i pozwala oszczędzać czas personelu, optymalizuje pracę, a także wpływa na pozytywny wizerunek lokalu jako ultranowoczesnego miejsca.

Technologiczna rewolucja

Roboty Pudu są rozwiązaniem, na które warto postawić, ponieważ dzięki zaawansowanym technologiom są nieocenionym wsparciem dla przedsiębiorców i pracowników. To sposób, aby poradzić sobie ze wzmożonym ruchem w godzinach szczytu, brakami kadrowymi czy też wznieść jakość obsługi klienta na najwyższy poziom.

Robotyzacja pewnego zakresu usług wydaje się być dzisiaj przełomem. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać klientom tak nowoczesne rozwiązania. Zapraszamy na stronę Pudu Roboty, z której można dowiedzieć się więcej o robotach, a także lepiej poznać ich rozmaite funkcje, które rewolucjonizują działanie lokali na całym świecie

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Udostępnij
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie