Targowy rozkład jazdy LSI

Najbliższe miesiące będą pełne ekscytujących wydarzeń targowych. Wraz z innowacyjnymi Pudu Robotami, rozwiązaniami dla branży HoReCa, a także systemem POSitive Cinema, odwiedzimy mnóstwo miejscowości. Będziemy m.in. w Nadarzynie pod Warszawą, Krakowie, nadmorskim Dźwirzynie, a także za granicą w Las Vegas i Barcelonie. Zapraszamy do lektury artykułu, aby już dziś zaplanować z nami spotkanie (lub spotkania!). 

23-25 marca − Nadarzyn pod Warszawą

Aż 11 sektorów z branży reklamy i druku, interesujące wydarzenia towarzyszące, wymiana doświadczeń i loteria dla odwiedzających. To wszystko (i o wiele więcej) czeka na uczestników Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw, które odbędą się już 23-25 marca w PTAK WARSAW EXPO. Targi będą świetną okazją, aby poznać nowości na rynku reklamy czy też, aby dowiedzieć się jak radzić sobie z aktualnymi wyzwaniami w tej branży. Na naszym stoisku pokażemy jak Pudu Roboty w innowacyjny sposób potrafią reklamować daną działalność i efektywnie zachęcać klientów do skorzystania z oferty. 

25-28 kwietnia − Las Vegas

Koniec kwietnia zapowiada się jeszcze ciekawiej, ponieważ lecimy do Las Vegas na jedne z największych targów w branży kinowej CinemaCon, które odbędą się w Caesars Palace. Wydarzenie co roku pozwala spotkać się właścicielom kin z całego świata, aby poznać najnowsze trendy i produkty dedykowane branży, a także przeprowadzić mnóstwo inspirujących dyskusji. Na CinemaCon tradycyjnie będziemy prezentować POSitive Cinema, czyli nasz nowoczesny system do zarządzania siecią kin. W tym roku szczególnie skupimy się na rozwiązaniach samoobsługowych, usprawniających zamawianie biletów i przekąsek. 

10-12 maja − Nadarzyn pod Warszawą

W maju nie zwalniamy tempa. Krótko po powrocie z Las Vegas ponownie odwiedzimy Nadarzyn pod Warszawą, aby wziąć udział w jednych z największych targów automatyki przemysłowej i robotyki w Polsce WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA w PTAK WARSAW EXPO. Udział w wydarzeniu jest obowiązkowy dla wszystkich tych, którzy chcą poznać najnowsze technologie usprawniające działanie wielu biznesów. Jako liderzy branży podzielimy się z każdym fachową wiedzą o tym, jak działają BellaBot, KettyBot i HolaBot oraz w jaki sposób automatyzują codzienną pracę i pozwalają zwiększać zysk działalności. 

17-19 maja − Nadarzyn pod Warszawą

Zaledwie tydzień po WARSAW INDUSTRY AUTOMATICA ponownie będzie można się z nami spotkać w PTAK WARSAW EXPO. Tym razem jednak podczas jednego z największych wydarzeń dla branży HoReCa, a mianowicie − na Targach EuroGastro i World Hotel. Ta wyjątkowa impreza jest jedyną w swoim rodzaju okazją, aby osobiście spotkać się z przedsiębiorcami z całego świata oraz zobaczyć innowacje dedykowane gastronomii i hotelom. 

Na targach będziemy prezentować naszą ofertę aż na dwóch stoiskach – na B2.74 będzie można znaleźć oprogramowanie oraz sprzęt, a na B.273 Pudu Roboty, które dadzą się poznać jako wyjątkowi pomocnicy kelnerów i obsługi hotelowej. Wszystkim chętnym podpowiemy m.in. jakie zadania można powierzyć robotom oraz jakie są najlepsze sposoby ich wykorzystania w branży HoReCa. Co więcej, specjalnie na EuroGastro i World Hotel szykujemy wyjątkowy konkurs, w którym wygrać będzie można nagrodę o wartości 12 tys. zł!  

6 czerwca − Dźwirzyno

Po targach w Nadarzynie wybieramy się na Pomorze, a dokładniej do Dźwirzyna znajdującego się pod Kołobrzegiem. To właśnie tam 6 czerwca odbędzie się Kongres Hotel Management. Interesujące prelekcje i dyskusje o problemach w branży hotelowej oraz odpoczynek w strefie chillout na to mogą liczyć uczestnicy wydarzenia. Podczas tej imprezy weźmiemy udział w debacie eksperckiej na temat Automatyki Hotelowej i możliwości jakie oferuje dla obiektów hotelowych. Natomiast przy naszym stoisku zaprezentujemy BellaBot, KettyBot i HolaBot i z każdym chętnie podzielimy się cenną wiedzą w jaki sposób ulepszą one działanie każdego hotelu. 

20-23 czerwca – Barcelona

Intensywny sezon targowy w pierwszym półroczu zakończymy z przytupem − w Barcelonie. Lecimy tam pod koniec czerwca na wydarzenie CineEurope, aby ponownie zaprezentować nasz innowacyjny system kinowy POSitive Cinema. To będzie niesamowite wydarzenie, podczas którego uczestnicy wezmą udział w ekskluzywnych pokazach studyjnych czy też edukacyjnych seminariach, które pozwolą być na bieżąco z nowinkami z branży kinowej.  

Wszystkie powyższe targi będą wyjątkową okazją, aby spotkać na żywo naszych obecnych i nowych klientów oraz osobiście móc im opowiedzieć o naszych produktach. Liczymy na wiele branżowych dyskusji i wspólne szukanie innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego biznesu. Do zobaczenia! 

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Udostępnij
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie