LSI po targach EuroGastro & WorldHotel 2022

Największy event branży HoReCa w Polsce EuroGastro & WorldHotel 2022 już za nami. Przez trzy dni (17-19 maja) na dwóch ogromnych stoiskach (o łącznej powierzchni aż 117 m2!) prezentowaliśmy nasze innowacyjne rozwiązania dla gastronomii i hoteli. To był ekscytujący czas pełen interesujących rozmów, dyskusji, dzielenia się ekspercką wiedzą i nawiązywania nowych relacji biznesowych. Co jeszcze działo się na targach? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule. 

Popularność Pudu Robotów

Po raz pierwszy na EuroGastro & WorldHotel prezentowaliśmy nowoczesne Pudu Roboty, czyli wyjątkowych pomocników kelnerów i obsługi hotelowej. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję, aby poznać aż trzy modele – BellaBot, KettyBot i HolaBot. Wszystkie cieszyły się dużą popularnością, a osoby odwiedzające stoisko mogły na żywo sprawdzić ich działanie oraz porozmawiać o ich funkcjonalnościach z ekspertami z LSI. Szczególną sympatię wzbudzał BellaBot, czyli robot-kelner w kształcie kota, który był wielokrotnie głaskany za uchem oraz często wchodził w interakcję z uczestnikami targów.  

Dużym zainteresowaniem cieszył się także robot-dostawca HolaBot, specjalizujący się w sprzątaniu brudnych naczyń ze stolików. Odwiedzający podziwiali nie tylko jego kształt i design, ale przede wszystkim wbudowane zaawansowane technologie, dzięki którym może być nieocenioną pomocą w restauracji.

Specjalny konkurs

Na tegoroczną edycję targów przygotowaliśmy też wyjątkowy konkurs − uczestnicy wydarzenia mieli niepowtarzalną szansę, aby wygrać BellaBot do własnej restauracji na 3 miesiące. W promowaniu tej informacji pomagał nam nasz innowacyjny robot-marketer KettyBot, który na wbudowanym w korpus dużym monitorze nieustannie wyświetlał animację zachęcającą do wzięcia udziału w naszym konkursie. 

Roboty przechadzały się po całym terenie PTAK WARSAW EXPO i świetnie sprawdzały się jako przewodnicy pomagający dotrzeć do naszego stoiska. Z dumą obserwowaliśmy podziw jaki wzbudzały, na co dowodem były nie tylko słowa, ale i czyny – wszystkie modele były non-stop fotografowane przez uczestników EuroGastro & WorldHotel. 

System i moduły Gastro

Przy naszym drugim stoisku również sporo się działo. Prezentowaliśmy sprzęt, aplikacje, systemy i moduły stworzone po to, aby usprawniać pracę w gastronomii. Uczestnicy targów zobaczyli na własne oczy szereg naszych sprawdzonych rozwiązań dedykowanych zarówno małym restauracjom, jak i dużym sieciom lokali. Mogli wypróbować działanie np. systemu GastroPOS do intuicyjnej sprzedaży czy też niezawodnego kiosku gastronomicznego do samoobsługowego składania zamówień. 

Nie zabrakło również nowości! Jedną z nich był moduł DIS pozwalający sprawnie obsługiwać zamówienia z zewnętrznych portali tj. Pyszne.pl, UberEats czy Glovo i co najważniejsze – móc odbierać je na jednym urządzeniu POS.  

Dużą popularnością cieszył się także nasz system samodzielnej sprzedaży piwa BeerWall. Można było zobaczyć, jak wygląda ściana piwna, wypróbować to rozwiązanie oraz dyskutować z ekspertami LSI o możliwościach przystosowania tego rozwiązania do potrzeb konkretnego lokalu.  

Nowoczesne rozwiązania dla hoteli

Osoby odwiedzające nasze stoisko miały także doskonałą okazję, aby zapoznać się z innowacjami dla hoteli. Zaprezentowaliśmy rozwiązania wspierające obsługę recepcji jak np. Elektroniczną Kartę Meldunkową, która na targach w 2018 roku zdobyła nagrodę „The best of WorldHotel” czy też kiosk hotelowy, który sprawdza się w obiektach zwłaszcza w godzinach natężonego ruchu, podczas check-in grupy zorganizowanej lub w nocy. Obydwa rozwiązania cieszyły sporą popularnością, a specjaliści z LSI często opowiadali o ich zaawansowanych funkcjonalnościach.  

Automatyka Hotelowa

Podczas EuroGastro & WorldHotel dzieliliśmy się także z hotelarzami wiedzą w jaki sposób obniżyć koszty związane ze zużyciem energii w obiekcie co jak wiadomo jest obecnie jedną z ich największych bolączek. Wszystkim chętnym demonstrowaliśmy działanie Automatyki Hotelowej, pozwalającej oszczędzić nawet do 30% energii! Uczestnicy wydarzenia mieli okazję, aby poznać jej ważne funkcje, które pozwalają reagować na status zajętości pokoju czy też odpowiednie włączanie lub wyłączanie ogrzewania, klimatyzacji, bądź oświetlenia.

Eksperci LSI opowiadali również w jaki sposób w połączeniu z hotelowym systemem PMS Automatyka Hotelowa stanowi kompletne narzędzie do zarządzania obiektem hotelowym przy jednoczesnym zapewnieniu pełnego komfortu Gościom.

To jeszcze nie koniec sezonu targowego LSI!

Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować nasze innowacyjne Pudu Roboty, systemy, moduły, aplikacje i sprzęt partnerów oraz dzielić się wiedzą na ich temat. Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska i pozytywne oceny naszych produktów!

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z targów na Facebooku LSI Software.

Mamy też dobrą wiadomość dla osób, które nie zdołały odwiedzić nas na EuroGastro & WorldHotel 2022 już niedługo będzie można nas spotkać podczas Kongresu Hotel Management, który odbędzie się 6 czerwca w Hotelu Senator w Dźwirzynie. Zaprezentujemy tam nie tylko oprogramowanie dla branży hotelowej, ale weźmiemy również udział w debacie eksperckiej dotyczącej automatyki i robotyki hotelowej, a na stoisku będą nam towarzyszyć Pudu Roboty. Do zobaczenia! 

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Udostępnij
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie