Programista AndroidŁódź stacjonarnie/hybrydowo/zdalnie

Zapraszamy Ciebie, jeśli:

Mile widziane:

Będziesz odpowiadać za:

dołącz do naszego teamu!

Do jednego z naszych zespołów poszukujemy programisty, który będzie odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie rozwiązania SAAS dla branży Gastronomicznej. Oferta skierowana jest do osób chcących brać udział w tworzeniu naszych strategicznych rozwiązań mobilnych dla klientów polskich.
Dołączając do grona doświadczonych developerów rozwiniesz swoje techniczne umiejętności, a codzienne wyzwania i praca w różnorodnych technologiach pomogą Ci stopniowo osiągać wyznaczane cele.

APLIKUJ

Wyślij nam CV, spotkaj się z zespołem HR i dołącz do naszego zespołu!

Kim jesteśmy?

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego (hospitality), oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

+280

pracowników

2

spółki zagraniczne

+30

lat na rynku

+22000

klientów

DBAMY O

Atmosferę i warunki pracy

Pokoje projektowe, własna sala kinowa, wyjścia zespołowe integracje, sekcje sportowe, relax room, duży parking, pakiet relokacyjny na pierwsze miesiace pracy.

Twój rozwój zawodowy

Szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne, certyfikaty, duże projekty polskie i międzynarodowe, różnorodność technologii.

Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort

Medicover Sport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie Allianz, PZU, elastyczne godziny pracy, co drugi piątek pracujemy 4h i nie zmienia to wymiaru etatu. 😉