tAPP Gastro – nowy system POS dla gastronomii. W chmurze!

Po kilku miesiącach intensywnych prac, portfolio LSI powiększa się o nowy produkt bazujący na środowisku chmurowym – tAPP Gastro. Wprowadzenie produktu dla gastronomii w modelu SaaS (Software as a Service) było dla naszej firmy priorytetem na 2022 rok. Nowy system tAPP Gastro jest także odpowiedzią na potrzeby mniejszej gastronomii, dla której jednorazowy koszt zakupu licencji oprogramowania i utrzymania własnego serwera jest często niemożliwy do poniesienia. System tAPP Gastro można przetestować bezpłatnie aż do 30 dni.
Rozwiązanie oparte na chmurze charakteryzuje się zdecydowanie niższym progiem wejścia dla klienta przy jednoczesnym wzroście bezpieczeństwa. Całość zasobów lokalu przechowywana jest w zabezpieczonej chmurze po stronie LSI Software. To także gwarantuje posiadanie zawsze aktualnej wersji systemu, ponieważ aktualizacje dokonują się automatycznie.

Jeden system — wszystkie funkcje

tAPP Gastro oferuje wszystkie funkcje standardowego systemu do sprzedaży i zarządzania restauracją, ale z możliwością elastycznego rozliczania się – nawet co miesiąc. Klient może wybrać abonament podstawowy lub optymalny, w modelu miesięcznym lub na rok z góry. tAPP Gastro umożliwia także integrację z popularnymi portalami do zamówień online, jak Pyszne.pl czy Glovo. Dzięki niej lokal obsługuje wszystkie zamówienia w jednym systemie, na jednym sprzęcie POS, co przyspiesza obsługę i umożliwia bezproblemową aktualizację oferty w każdym kanale sprzedaży. Dodatkowo, tAPP Gastro oferuje w standardzie e-menu w postaci QR kodu, a w pakiecie optymalnym moduł ten został rozszerzony o funkcję zamawiania do stolika z płatnością online.


Po szczegóły zapraszamy na stronę produktu: https://tappgastro.pl/

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Udostępnij
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie