FULLSTACK DEVELOPER (mid)STACJONARNIE/HYBRYDOWO/ZDALNIE

Kim jesteśmy?

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego, oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

+250

pracowników

2

spółki zagraniczne

+30

lat na rynku

+22000

klientów

dołącz do naszego teamu!

Do jednego z naszych Zespołów poszukujemy Fullstack Developera, który będzie odpowiedzialny za dodawanie nowych funkcjonalności i rozwoju tych, które już istnieją w kluczowym projekcie. Oferta skierowana jest do osób chcących brać udział w rozwoju naszych strategicznych rozwiązań webowych dla klientów międzynarodowych i polskich. Dołączając do grona doświadczonych Developerów rozwiniesz swoje techniczne umiejętności, a codzienne wyzwania i praca w różnorodnych technologiach pomogą Ci stopniowo osiągać wyznaczone cele.

Zapraszamy Ciebie, jeśli:

Mile widziane:

Będziesz odpowiadać za:

DBAMY O

Atmosferę i warunki pracy

Pokoje projektowe, własna sala kinowa, wyjścia zespołowe, integracje, sekcje sportowe, relax room, duży parking, pakiet relokacyjny na pierwsze miesiące pracy.

Twój rozwój zawodowy

Szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne, certyfikaty, duże projekty polskie i międzynarodowe, różnorodność technologii.

Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort

Medicover Sport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie Allianz, PZU, elastyczne godziny pracy, w drugi i czwarty piątek pracujemy 4h i nie zmienia to wymiaru etatu. 😉

APLIKUJ

Wyślij nam CV, spotkaj się z zespołem HR i dołącz do naszego zespołu!