Senior .NET DeveloperŁódź

Kim jesteśmy?

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego (hospitality), oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

+250

pracowników

2

spółki zagraniczne

+30

lat na rynku

+22000

klientów

dołącz do naszego teamu!

Dołącz do naszego grona #POSitive People i twórz z nami rozwiązania dla międzynarodowych klientów z branży Kinowej!
Nasz zespół poszukuje doświadczonego .NET Developera, który będzie odpowiedzialny za rozwijanie aplikacji desktopowych w środowisku Microsoft .NET. Dzięki tej pracy rozwiniesz swoje techniczne umiejętności, a zauważalne efekty twoich starań będą stanowić motywację do osiągania kolejnych celów.

Jeśli pasjonuje Cię programowanie, chcesz stale się rozwijać współpracując ze zgranym zespołem, a zaangażowanie w projekty nie jest Ci straszne, to aplikuj już teraz!

Zapraszamy Ciebie, jeśli:

Mile widziane:

ZAKRES ZADAŃ:

DBAMY O

Atmosferę i warunki pracy

Pokoje projektowe, własna sala kinowa, wyjścia zespołowe integracje, sekcje sportowe, relax room, duży parking.

Twój rozwój zawodowy

Szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne, certyfikaty, duże projekty polskie i międzynarodowe, różnorodność technologii.

Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort

Medicover Sport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie Allianz, PZU, elastyczne godziny pracy, w drugi i czwarty piątek miesiąca pracujemy 4h i nie zmienia to wymiaru etatu. 😉  

APLIKUJ

Wyślij nam CV, spotkaj się z zespołem HR i dołącz do naszego zespołu!