Senior .NET DeveloperŁódź

Kim jesteśmy?

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego (hospitality), oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

+250

pracowników

2

spółki zagraniczne

+30

lat na rynku

+22000

klientów

dołącz do naszego teamu!

Poszukujemy doświadczonego .NET Developera, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie oraz rozwijanie naszych aplikacji desktopowych w środowisku Microsoft .NET. Jeśli jesteś doświadczonym programistą i chcesz rozwijać swoje techniczne umiejętności, dołącz do naszego grona #POSitivePeople. 
Jesteśmy zespołem, który stawia na zaangażowanie w pracę, dlatego doceniamy osoby, które angażują się w swoje projekty. Codzienne wyzwania, z jakimi będziesz się spotykać, pozwolą Ci stopniowo osiągać wyznaczone cele. Będziesz miał/a możliwość zobaczenia efektu swojej pracy w codziennym życiu, co będzie stanowić motywację do zdobywania nowych umiejętności.
Jeśli jesteś pasjonatem/ka programowania .NET i chcesz pracować w dynamicznym zespole, który tworzy rozwiązania dla międzynarodowych klientów z branży Kinowej, to ta oferta jest dla Ciebie.

Zapraszamy Ciebie, jeśli:

Mile widziane:

ZAKRES ZADAŃ:

DBAMY O

Atmosferę i warunki pracy

Pokoje projektowe, własna sala kinowa, wyjścia zespołowe integracje, sekcje sportowe, relax room, duży parking.

Twój rozwój zawodowy

Szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne, certyfikaty, duże projekty polskie i międzynarodowe, różnorodność technologii.

Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort

Medicover Sport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie Allianz, PZU, elastyczne godziny pracy, co drugi piątek pracujemy 4h i nie zmienia to wymiaru etatu. 😉  

APLIKUJ

Wyślij nam CV, spotkaj się z zespołem HR i dołącz do naszego zespołu!