Kolejne wdrożenie POSitive Cinema, czyli współpraca z siecią WyoMovies

Z przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy i zrealizowaliśmy kolejną umowę z siecią kinową w zakresie wdrożenia oprogramowania POSitive Cinema. Sieć WyoMovies, jak sama nazwa wskazuje, działa w Wyoming w USA i obejmuje łącznie 8 kin z 64 ekranami. Wdrożenie systemu odbyło się pod koniec września 2022 roku.

Wyoming to piękne miejsce z zapierającymi dech w piersiach górskimi krajobrazami i cudami natury. Ma jedną z najniższych gęstości zaludnienia w całych Stanach Zjednoczonych, a życie toczy się tu spokojnie. Oprócz piękna otaczającej przyrody mieszkańcy Wyoming kochają filmy i kino. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu, Movie Palace (właściciel sieci WyoMovies) zapewnia wysokiej jakości rozrywkę kinową, w tym formaty premium ARQ® i Studio LUXX™.

WyoMovies wspierane przez POSitive Cinema

Wszystkie kina zyskały rozwiązania mające na celu usprawnienie pracy kin, ale przede wszystkim wdrożony został Head Office Management, czyli centralny moduł, który pozwala na sprawne zarządzanie wszystkimi kinami jak i całą bazą danych z poziomu jednej aplikacji. Sieć zyskała również moduł analityczny, wraz z dashbordami, które w czytelny sposób prezentują dane w czasie rzeczywistym. Dostarcza to kadrze zarządzającej niezbędnych danych, które ułatwiają podejmowanie ważnych decyzji biznesowych oraz kontrolowanie procesów. W WyoMovies został wdrożony również rozbudowany i elastyczny system lojalnościowy, który obejmuje również karty podarunkowe czy kupony zniżkowe.

Branży kinowej nie ominął trend samoobsługi, dlatego podążając tym tropem, a także odpowiadając na potrzeby kinomanów, wdrożone zostały kioski samoobsługowe do zakupu biletów oraz przekąsek. W całej sieci łącznie zainstalowano 16 takich kiosków. Ponadto, pracownicy kin są teraz wyposażeni we wszechstronne urządzenia mobilne z aplikacją POSitive Cinema Assistant App – dzięki niej załoga może sprawdzać bilety przed wejściem do sal. Aplikacja pomaga również w inwentaryzacji, pozwala na komunikację między pracownikami oraz na zarządzanie zadaniami, a także umożliwia pracownikom sprzedaż przekąsek z dala od stanowiska POS.

Dlaczego POSitive Cinema?

Szukaliśmy partnera biznesowego, który byłby otwarty, słuchał naszych potrzeb i reagował na czas. Po tych pierwszych miesiącach współpracy możemy śmiało powiedzieć, że wybór teamu POSitive Cinema był strzałem w dziesiątkę! Oprogramowanie jest bardzo intuicyjne, dobrze zaprojektowane, po prostu widać jak wiele uwagi poświęcono jego funkcjonalnościom. Ściśle współpracowaliśmy z zespołem POSitive Cinema nad kilkoma kluczowymi zmianami, aby dostarczony system idealnie odpowiadał naszym wymaganiom i te funkcje działały dokładnie tak, jak powinny!

Wszystko zgodnie z planem

„Niezmiernie cieszymy się, że nasze rozwiązanie wspiera działalność kolejnej sieci kin w Stanach Zjednoczonych. To wdrożenie potwierdza, że rozwiązania, które dostarczamy, doskonale sprawdzają się również na rynkach pozaeuropejskich, a kierunek, w którym się rozwijamy współgra z tym, dokąd zmierza dzisiejsze kino. Prowadząc całodobowy helpdesk POSitive Cinema, udało nam się wyeliminować wszelkie obawy związane ze strefami czasowymi – w końcu obsługujemy kina z całego świata. Wdrożenie w WyoMovies jest jednym z kilku, które miały miejsce w tym roku i o których będziemy na pewno na bieżąco informować” – komentuje Grzegorz Siewiera, Prezes Zarządu LSI Software.

Ciekawostki z Wyoming

Noszenie kapelusza, który może zakłócać widok innych osób w teatrach, kinach lub innych miejscach rozrywki, jest nielegalne.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Udostępnij
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie