Kina sieci CineStar z systemem POSitive Cinema

Z przyjemnością ogłaszamy, że nawiązaliśmy nowe partnerstwo z CineStar, największą siecią kin w południowo-wschodniej Europie. Wszystkie 28 lokalizacji pracować będzie na systemie POSitive Cinema.

Nowe możliwości

CineStar to dobrze znana sieć kinowa działająca obecnie w czterech krajach: Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowinie, a także w Kosowie. Posiadając prawie 30 kin, CineStar odgrywa znaczącą rolę w branży rozrywkowej tego regionu i regularnie zapewnia wysokiej jakości doświadczenia kinowe swoim klientom. Sieci zależało na poszerzaniu i udoskonalaniu swoich usług, właśnie dlatego zdecydowali się na współpracę z LSI Software i wdrożenie naszego systemu.

Potęga oprogramowania POSitive Cinema

POSitive Cinema to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania kinami, a CineStar będzie wykorzystywać jego pełen zakres. Oprócz standardowych stanowisk sprzedażowych POS, sieć postawiła również na rozwiązania samoobsługowe, takie jak kioski i aplikację Dine-ine. Aplikacja ta umożliwia zamawianie przekąsek bądź posiłku bezpośrednio z telefonu widza, bez konieczności instalowania specjalnej aplikacji. Natomiast dzięki kioskowi widzowie będą mogli szybko i wygodnie kupować bilety, skracając czas oczekiwania w kolejkach.

Aplikacja mobilna i strona internetowa

W ramach umowy POSitive Cinema dostarczy sieci CineStar aplikacje mobilne, zarówno dla systemu iOS jak i Android, a także szytą na miarę stronę internetową z systemem CMS do zarządzania treścią w obu tych kanałach. Dzięki temu klienci będą mogli sprawdzać godziny seansów, rezerwować bilety, zapoznawać się z nadchodzącymi premierami, a w przyszłości również kupować przekąski, a wszystko to korzystając z wygody swoich smartfonów lub komputerów. Ta cyfrowa integracja ma na celu zapewnienie spójnego doświadczenia użytkownika, umożliwiając miłośnikom kina planowanie wizyt w kinie bez wysiłku i śledzenie na bieżąco nowości i wydarzeń specjalnych.

Narzędzia do budowania relacji

CineStar wykorzysta również program lojalnościowy i system marketing automation, które są integralną częścią oprogramowania POSitive Cinema. Rozległy system lojalnościowy pozwoli sieci CineStar konfigurować pakiety lojalnościowe w dowolny sposób, promować markę kina, budując grupę stałych klientów. Ponadto narzędzie do automatyzacji marketingu umożliwi personalizację kampanii marketingowych, dostarczanie ukierunkowanych promocji i efektywną komunikację z widzami.

Kampanie PreShow

Dzięki modułom Preshow i Campaigns sieć CineStar będzie mógła korzystać z kompleksowego oprogramowania do łatwego zarządzania swoimi działaniami reklamowymi na ekranie i poza nim. Moduł Preshow oferuje zaawansowane planowanie reklam i zwiastunów, a także tworzenia list odtwarzania i automatycznego komunikowania się z TMS.

Efektywny harmonogram wdrożenia

Wdrożenie rozwiązania POSitive Cinema w pierwszych kinach CineStar rozpoczeło się w maju 2023 roku i planujemy je zakończyć w grudniu tego samego roku. Ten harmonogram zapewnia płynne przejście zarówno dla personelu, jak i klientów, minimalizując ewentualne zakłócenia w codziennej działalności kin. Staranne planowanie i koordynacja działań między zespołami POSitive Cinema a CineStar umożliwią skuteczną integrację oprogramowania i zapewnią doskonałe wrażenia dla wszystkich widzów.

Podsumowanie

Co więcej, CineStar będzie teraz miało dostęp do różnych narzędzi wspierających zarządzenie swoją siecią. Dashboardy managerskie, zbierające dane w czasie rzeczywistym i wyświetlające informacje ze wszystkich lokalizacji znacznie usprawnią codzienne działania operacyjne. Dane przedstawione w wykresach dostarczą cennych informacji na temat frekwencji, danych sprzedażowych czy preferencji widzów, co umożliwi podejmowanie decyzji biznesowych opartych na danych oraz efektywne alokowanie zasobów.

Jesteśmy dumni z dostarczania rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, a decyzja CineStar o wyborze POSitive Cinema jest dowodem na nasze zaangażowanie w dostarczanie oprogramowania wysokiej jakości oraz elastyczność w podejściu do partnerów biznesowych.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Udostępnij
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie