Tester ManualnyŁódź

Kim jesteśmy?

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego (hospitality), oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

+250

pracowników

2

spółki zagraniczne

28

lat na rynku

+22000

klientów

dołącz do naszego teamu!

Dołącz do naszego grona #POSitivePeople! Poszukujemy Testera/ki Manualnego/nej, który/a będzie odpowiedzialny/a za testowanie naszych aplikacji.
Jesteśmy zespołem, który stawia na zaangażowanie w pracę, dlatego doceniamy osoby, które angażują się w swoje projekty. Codzienne wyzwania, z jakimi będziesz się spotykać, pozwolą Ci stopniowo osiągać wyznaczone cele. Będziesz miał/a możliwość zobaczenia efektu swojej pracy w codziennym życiu, co będzie stanowić motywację do zdobywania nowych umiejętności.
Jeśli jesteś pasjonatem/ką testowania i chcesz pracować w wyjątkowym zespole, który tworzy rozwiązania dla międzynarodowych klientów, to ta oferta jest dla Ciebie!

Aplikuj, jeśli:

Mile widziane:

Będziesz odpowiadać za:

DBAMY O

Atmosferę i warunki pracy

Pokoje projektowe, własna sala kinowa, wyjścia zespołowe integracje, sekcje sportowe, relax room, duży parking.

Twój rozwój zawodowy

Szkolenia, certyfikaty, program Młodych Talentów, program Lider Wybiera Rozwój, duże projekty polskie, międzynarodowe, różnorodność technologii

Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort

Medicover Sport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie Allianz, PZU, elastyczne godziny pracy, w drugi i czwarty piątek miesiąca pracujemy 4h i nie zmienia to wymiaru etatu 😉

APLIKUJ

Wyślij nam CV, spotkaj się z zespołem HR i dołącz do naszego zespołu!