aktualności

System POSitive Cinema w 12 szwajcarskich kinach

O podpisaniu umowy z siecią szwajcarskich kin pisaliśmy już w lipcu 2020 roku. Od tamtego czasu, zgodnie z założeniami zawartej umowy, przygotowaliśmy prace rozwojowe w systemie POSitive Cinema, a następnie wdrożyliśmy to rozwiązanie we wszystkich 12 kinach sieci Blue Cinema. Jedno z nich jest naprawdę wyjątkowe, bo w pełni samoobsługowe.

Czytaj więcej »

Targowy rozkład jazdy LSI

Najbliższe miesiące będą pełne ekscytujących wydarzeń targowych. Wraz z innowacyjnymi Pudu Robotami, rozwiązaniami dla branży HoReCa, a także systemem POSitive Cinema, odwiedzimy mnóstwo miejscowości. Będziemy m.in. w Nadarzynie pod Warszawą, Krakowie, nadmorskim Dźwirzynie, a także za granicą − w Las Vegas i Barcelonie. Zapraszamy do lektury artykułu, aby już dziś zaplanować z nami spotkanie (lub spotkania!).

Czytaj więcej »

POSitive Cinema w nowym, wyjątkowym kinie butikowym w Warszawie

KinoGram to nowe miejsce na mapie Warszawy – mieści się w zrewitalizowanym kompleksie Fabryki Norblina, a swoją nową siedzibę ma tutaj Gildia Reżyserów Polskich, która będzie współtworzyła ofertę kulturalną kina. To wyjątkowe miejsce od momentu otwarcia 10 września, wspiera system POSitive Cinema, dostarczony przez LSI Software.

Czytaj więcej »