Handel

kompleksowe rozwiązanie dla sieci sklepów – jeden system, który jest codziennym narzędziem pracy

Slider

POSitive Retail powstał, żeby zapewnić Twoim klientom profesjonalną obsługę w każdym kanale sprzedaży, a biznesowi umożliwić zwielokrotnienie przychodów, dzięki automatyzacji i usprawnieniu czasochłonnych procesów oraz szczegółowej analityce.

Najmniejsze obsługiwane przez POSitive Retail sieci liczą kilka sklepów, największe około 100. Ich wspólną cechą jest potrzeba posiadania jak najszybciej, jak najdokładniejszych informacji o tym, co dzieje się we wszystkich sklepach sieci. Dlatego też kierownictwo potrzebuje wydajnych narzędzi, które będą wspierać organizację pracy. Właśnie do tego zaprojektowaliśmy nasze nagradzane i cenione przez użytkowników systemy z rodziny POSitive.

POSitive Retail zapewnia najwyższe standardy zarządzania siecią sprzedaży:

001-network

Wsparcie sprzedaży wielokanałowej (omni-channel)

POSitive Retail integruje wszystkie kanały sprzedaży. Mechanizmy Omni-Channel zapewniają klientom spójne doświadczenie zakupowe, niezależnie od tego czy dokonują zakupów w sklepach tradycyjnych czy on-line. Dla managerów to łatwość ewidencjonowania sprzedaży, zarządzania kontaktami z klientami i prowadzenia rozbudowanych analiz.

006-shield

Zapobieganie nadużyciom

System posiada rozbudowany system zabezpieczeń umożliwiający monitorowanie działań podejmowanych przez poszczególnych użytkowników oraz przypisywanie im różnych poziomów uprawnień. Co więcej, rejestr działań można łatwo przeglądać w poszukiwaniu określonych sytuacji np. zwrotów lub rabatowania.

003-warehouse

Najlepsze zarządzanie magazynami

Zarządzanie magazynami centralnymi, rozproszonymi czy nawet magazynami w poszczególnych sklepach z poziomu centrali, to optymalizacja zapasów i najszybsza dostawa towarów do klientów zamawiających towar w sklepach internetowych. Rozbudowane raporty, np. zestawienia sprzedawanych towarów w zależności od lokalizacji sklepu pozwalają na optymalizację rotacji stanów magazynowych w obrębie całej sieci.

005-heart

Rozbudowana obsługa systemów lojalnościowych

Budowanie relacji z Klientem to wyzwanie. Jednym z najlepszych narzędzi do tworzenia takiej więzi są systemy lojalnościowe. Najlepsze z nich bazują na preferencjach klientów i oferowaniu im towarów które rzeczywiście budzą ich zainteresowanie. POSitive Retail pomoże Ci poznać Twoich Klientów i zapewnić im unikalną interakcję z Twoją marką niezależnie od drogi kontaktu (offline/online).

004-price-tag

Centralne zarządzanie cenami

Efektywne zarządzanie cenami jest jedną ze składowych sukcesu. Klienci na bieżąco monitorują i porównują ceny, więc aby dotrzymać im kroku konieczne jest centralne zarządzanie cenami. Nasz system sprzedaży pozwala m.in. na definiowanie cen standardowych, wyprzedażowych, rabatów, bonusów lojalnościowych - na poziomie centrali – we wszystkich kanałach sprzedażowych. Pozostawiając przy tym możliwość optymalizacji tych cen dla poszczególnych kanałów a nawet sklepów. Takie podejście to gwarancja długoterminowej maksymalizacji zysku.

007-evolution

Efektywna sprzedaż

Wyznaczanie ambitnych celów sprzedażowych i ich osiąganie stanowi jeden z mierników rozwoju Twojej sieci. Prosty w obsłudze i niezwykle efektywny POSitive Retail to narzędzie znacznie ułatwiające sprawne kierowanie siecią sprzedaży i obsługę klientów. System może być dopasowany do potrzeb każdego punktu sprzedaży i jego specyfiki. Co więcej, dzięki prostej obsłudze stanowisk sprzedażowych Twoi pracownicy nie będą potrzebowali rozbudowanych szkoleń i od razu będą w stanie korzystać ze wszystkich dobrodziejstw POSitive Retail.

008-cloud

Hybrydowe rozwiązanie

Twoje dane zawsze są bezpieczne dzięki stale tworzonej kopii w prywatnej chmurze. Wszystkie zalety rozwiązania chmurowego i stabilność systemu instalowanego lokalnie. POSitive Retail to optymalne rozwiązanie stworzone dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom.

009-server

Centralna baza danych

Wiemy jaką wartość stanowią Twoje informacje, dlatego zaprojektowaliśmy system tak, by wszystkie informacje sprzedażowe oraz dane klientów były przechowywane w scentralizowanej bazie danych systemu POSitive Retail. Umożliwia to szybki dostęp do kluczowych informacji oraz efektywne analizy tak kluczowe w nowoczesnym zarządzaniu.

System składa się z następujących elementów
POSitive Shop

wszechstronny system sprzedaży detalicznej przeznaczony dla punktów sprzedaży, w skład którego wchodzą: moduł POS (ang. Point of Sale - punkt/stanowisko sprzedaży) do prowadzenia sprzedaży i moduł Manager odpowiadający za zarządzanie.

screen_share
POSitive Management Center

system centralnego zarządzania sprzedażą, gospodarką magazynową i dystrybucją. Odpowiada także za optymalizację warunków prowadzenia działalności gospodarczej w tych obszarach. Składa się z trzech współpracujących ze sobą modułów: Distribution, Sales Chain i Business Intelligence.

Slider
shop_retail

POSitive Shop

wszechstronny system sprzedaży detalicznej przeznaczony dla punktów sprzedaży, w skład którego wchodzą moduł POS (ang. Point of Sale – punkt/stanowisko sprzedaży) do prowadzenia sprzedaży i moduł Manager odpowiadający za zarządzanie.

management_center_retail

POSitive Management Center

system centralnego zarządzania sprzedażą, gospodarką magazynową i dystrybucją, odpowiadający także za optymalizację warunków prowadzenia działalności gospodarczej w tych obszarach. Składa się z trzech współpracujących ze sobą modułów: Distribution i Sales Chain.

System rośnie wraz z rozwojem Twojej firmy. Jesteśmy otwarci na każde uwagi dotyczące poszerzania zakresu funkcjonalności systemu.

Slider
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Slider