POSITIVE RETAIL

Kompleksowe rozwiązanie dla sieci sklepów – jeden system, który jest codziennym narzędziem pracy dla sprzedawców, kierowników sklepów i sklepu internetowego, szefów dystrybucji oraz centrali sieci

Slider

Aplikacja POS Display

POS Display to program do komunikacji z klientem przy stanowisku sprzedaży. Pozwala na wyświetlanie listy zakupów, zdjęć produktów i aktualnych promocji.

Aplikacja POS Display to innowacyjny kanał do wyświetlania listy zakupów i informacji reklamowych. Ponadto aplikacja, może działać niezależnie od innych systemów przekazując Klientom informacje reklamowe.

Zastosowanie aplikacji daje potężne możliwości marketingowe – pomaga weryfikować klientom listę zakupów i jednocześnie informuje ich o aktualnych promocjach. Kampanie mogą być zarządzane przez oprogramowanie np. z centrali firmy, co pozwala minimalizować koszty (brak konieczności wydruku materiałów oraz wysyłania ich do poszczególnych sklepów).

Intuicyjna konfiguracja POS Display umożliwia tworzenie dowolnych przekazów reklamowych, dopasowanych do każdego sklepu. Swobodnie można wgrywać grafiki, dopasować czcionki i kolory. Taka dowolność pomoże urozmaicić przekaz, aby Klient zawsze zwrócił na niego uwagę. Ponadto, można zarządzać czasem oraz sposobem wyświetlania.

Slider

Jakich informacji może spodziewać się Klient na dodatkowym monitorze?

  • treści reklamowe, promocje itp.,
  • informacje o produktach i cenach dzięki czemu drukarka fiskalna nie musi znajdować się w widocznym miejscu (oszczędność miejsca na ladzie),
  • pełna lista zakupów klienta,
  • opiniotwórcze ankiety na monitorach dotykowych,
  • polecenia dla klienta usprawniające obsługę.

Sprawne zarządzanie POS Display

Intuicyjna konfiguracja POS Display umożliwia tworzenie dowolnych przekazów reklamowych, dopasowanych do każdego sklepu. Swobodnie można wgrywać grafiki, dopasować czcionki i kolory. Taka dowolność pomoże urozmaicić przekaz, aby Klient zawsze zwrócił na niego uwagę.

Ponadto można zarządzać czasem oraz sposobem wyświetlania. Dla każdej grafiki reklamowej można dostosować konkretną datę i godzinę wyświetlania, co jest szczególnie istotne przy okresowych promocjach.

Slider
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Slider