InteliHotel

Zintegrowany system do zarządzania obejmujący
wszystkie obszary funkcjonowania hotelu

Slider

Kompleksowy system dla hotelu!

Hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i inne obiekty hotelarskie mają szczególne potrzeby, które wymagają zastosowania właściwych narzędzi informatycznych.

Dla każdego biznesu jednym z kluczowych aspektów jest utrzymanie wysokiego poziomu obsługi Klienta. Zarówno w małych pensjonatach, jak i dużych obiektach to Gość jest najważniejszy.

Jak sprostać rosnącym wymaganiom Gości? Zastosować w swoim obiekcie profesjonalny system, stworzony przez specjalistów branży HoReCa – InteliHotel. Tylko takie rozwiązanie zapewni Gościom najwyższy komfort i będzie wspierać obsługę przy wszystkich wykonywanych czynnościach.

InteliHotel został zaprojektowany tak, by dane z każdego modułu systemu niezależnie od lokalizacji były zawsze aktualne i  dostępne dla wszystkich uprawnionych pracowników. Modułowość rozwiązań POSitive daje niemal nieograniczone możliwości dostosowania rozwiązania do Twojego biznesu, bez drogich i czasochłonnych integracji – jeden intuicyjny system do wszystkiego.

Co możesz usprawnić dzięki InteliHotel?
Dzięki odpowiedniemu systemowi, obsługę Klienta możesz usprawnić na każdym etapie jego wizyty. Cały pobyt Klienta może zostać zamieniony w niesamowitą podróż, z której będzie zadowolony i będzie chciał skorzystać z Twoich usług ponownie.
Slider

System hotelowy, który pokochają Twoi pracownicy

Twoi Goście budują opinie o hotelu nie tylko na podstawie wnętrz i okolicy, ale także (a może przede wszystkim) kontaktu z pracownikami. Od chwili pierwszego spotkania na recepcji, przez sprzątanie pokoju i obsługę podczas wizyty w restauracji, po moment wymeldowywania. Pomóż swoim pracownikom i zapewnij im system hotelowy, który będzie intuicyjny w obsłudze i zautomatyzuje wiele czasochłonnych procesów. Dzięki temu personel będzie miał więcej czasu by zająć się Twoimi Gośćmi.  

System dla hoteli wspiera pracę:

001-bell

Recepcji

004-cooking

Restauracji hotelowej

003-maid

Personelu sprzątającego

005-massage

Pracowników strefy SPA

006-manager

Pracowników administracyjnych

007-architect

Kadry menadżerskiej

Reaguj na bieżąco
Natychmiastowa reakcja na powstające problemy jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu. Raporty i analizy to nieodłączny element codzienności kadry kierowniczej niezbędny do podejmowania strategicznych decyzji o funkcjonowaniu hotelu. Oprogramowanie InteliHotel daje dostęp do kompleksowych narzędzi, które umożliwiają monitorowanie sytuacji hotelu w czasie rzeczywistym, a także pozwalają na porównanie sytuacji w okresach poprzednich. Rozbudowany moduł PMC daje dostęp do wszystkich potrzebnych informacji.
Slider

Program dopasowany do wszystkich typów hoteli

System InteliHotel został zaprojektowany z myślą o wszystkich typach hoteli. Dzięki jego modułowej budowie dopasowany jest zarówno do małych pensjonatów, jak i dużych sieci hoteli. Oprogramowanie umożliwia obsługę gości na wielu stanowiskach w różnych lokalizacjach w obrębie hotelu, np. w recepcji, na basenach, SPA lub salach konferencyjnych. Poza tym system usprawnia komunikację pomiędzy pracownikami i ułatwia im obsługę gości.

Oprogramowanie InteliHotel tworzą:

IH - systemy informatyczne

Systemy informatyczne

oprogramowanie do zarządzania hotelem, restauracją, cateringiem, CRM, dla obiektów SPA i sportowo-rekreacyjnych,dla sieci hoteli, system finansowo-księgowy, kioski samoobsługowe (self check-in i check-out), rezerwacje internetowe itd.

IH - urzadzenia aut. bud.

Urządzenia automatyki budynkowej

interaktywna telewizja hotelowa, zamki hotelowe, czytniki biometryczne, programatory, sterowanie klimatyzacją i oświetleniem, urządzenia identyfikacji i kontroli dostępu, parking, urządzenia w gastronomii (drukarki bonów, system monitorów, systemy przywoławcze LRS itd)

IH - infrastruktura teletechniczna

Infrastruktura teletechniczna

okablowanie strukturalne, sieci bezprzewodowe Wi-Fi, centrale telefoniczne, serwery sprzęt komputerowy,terminale POS, czytniki itp.

Chcesz dowiedzieć się więcej o InteliHotel?
Slider
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Slider

LSI SOFTWARE S.A.
ul Przybyszewskiego 176/178
93-120 Łódź

NIP: 725-16-97-775
REGON: 472048449