Zintegrowany system do zarządzania obejmujący
wszystkie obszary funkcjonowania hotelu

Slider

Kompleksowy system dla hotelu!

Hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe i inne obiekty hotelarskie mają szczególne potrzeby, które wymagają zastosowania właściwych narzędzi informatycznych.

Dla każdego biznesu jednym z kluczowych aspektów jest utrzymanie wysokiego poziomu obsługi Klienta. Zarówno w małych pensjonatach, jak i dużych obiektach to Gość jest najważniejszy.

Jak sprostać rosnącym wymaganiom Gości? Zastosować w swoim obiekcie profesjonalny system, stworzony przez specjalistów branży HoReCa – InteliHotel. Tylko takie rozwiązanie zapewni Gościom najwyższy komfort i będzie wspierać obsługę przy wszystkich wykonywanych czynnościach.

InteliHotel został zaprojektowany tak, by dane z każdego modułu systemu niezależnie od lokalizacji były zawsze aktualne i  dostępne dla wszystkich uprawnionych pracowników. Modułowość rozwiązań POSitive daje niemal nieograniczone możliwości dostosowania rozwiązania do Twojego biznesu, bez drogich i czasochłonnych integracji – jeden intuicyjny system do wszystkiego.

Co możesz usprawnić dzięki InteliHotel?
Dzięki odpowiedniemu systemowi, obsługę Klienta możesz usprawnić na każdym etapie jego wizyty. Cały pobyt Klienta może zostać zamieniony w niesamowitą podróż, z której będzie zadowolony i będzie chciał skorzystać z Twoich usług ponownie.
Slider

System hotelowy, który pokochają Twoi pracownicy

Twoi Goście budują opinie o hotelu nie tylko na podstawie wnętrz i okolicy, ale także (a może przede wszystkim) kontaktu z pracownikami. Od chwili pierwszego spotkania na recepcji, przez sprzątanie pokoju i obsługę podczas wizyty w restauracji, po moment wymeldowywania. Pomóż swoim pracownikom i zapewnij im system hotelowy, który będzie intuicyjny w obsłudze i zautomatyzuje wiele czasochłonnych procesów. Dzięki temu personel będzie miał więcej czasu by zająć się Twoimi Gośćmi.  

System dla hoteli wspiera pracę:

001-bell.png

Recepcji

004-cooking.png

Restauracji hotelowej

003-maid.png

Personelu sprzątającego

005-massage.png

Pracowników strefy SPA

006-manager.png

Pracowników administracyjnych

007-architect.png

Kadry menadżerskiej

Reaguj na bieżąco
Natychmiastowa reakcja na powstające problemy jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu. Raporty i analizy to nieodłączny element codzienności kadry kierowniczej niezbędny do podejmowania strategicznych decyzji o funkcjonowaniu hotelu. Oprogramowanie InteliHotel daje dostęp do kompleksowych narzędzi, które umożliwiają monitorowanie sytuacji hotelu w czasie rzeczywistym, a także pozwalają na porównanie sytuacji w okresach poprzednich. Rozbudowany moduł PMC daje dostęp do wszystkich potrzebnych informacji.
Slider

Program dopasowany do wszystkich typów hoteli

System InteliHotel został zaprojektowany z myślą o wszystkich typach hoteli. Dzięki jego modułowej budowie dopasowany jest zarówno do małych pensjonatów, jak i dużych sieci hoteli. Oprogramowanie umożliwia obsługę gości na wielu stanowiskach w różnych lokalizacjach w obrębie hotelu, np. w recepcji, na basenach, SPA lub salach konferencyjnych. Poza tym system usprawnia komunikację pomiędzy pracownikami i ułatwia im obsługę gości.

Oprogramowanie InteliHotel tworzą:

IH - systemy informatyczne

Systemy informatyczne

oprogramowanie do zarządzania hotelem, restauracją, cateringiem, CRM, dla obiektów SPA i sportowo-rekreacyjnych,dla sieci hoteli, system finansowo-księgowy, kioski samoobsługowe (self check-in i check-out), rezerwacje internetowe itd.

IH - urzadzenia aut. bud.

Urządzenia automatyki budynkowej

interaktywna telewizja hotelowa, zamki hotelowe, czytniki biometryczne, programatory, sterowanie klimatyzacją i oświetleniem, urządzenia identyfikacji i kontroli dostępu, parking, urządzenia w gastronomii (drukarki bonów, system monitorów, systemy przywoławcze LRS itd)

IH - infrastruktura teletechniczna

Infrastruktura teletechniczna

okablowanie strukturalne, sieci bezprzewodowe Wi-Fi, centrale telefoniczne, serwery sprzęt komputerowy,terminale POS, czytniki itp.

Chcesz dowiedzieć się więcej o InteliHotel?
Slider
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Slider