SERWIS INWESTORSKI
LSI SOFTWARE S.A.

Slider

Witamy w serwisie inwestorskim LSI Software S.A.

LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego i gastronomiczno-hotelarskiego oraz producentem własnego systemu klasy ERP.

Kompleksowa oferta firmy obejmuje oprogramowanie, usługi konsultacyjne, usługi wdrożeniowe, serwis a także dostawy specjalistycznych rozwiązań sprzętowych. Spółka jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie od 2006 r.

Głównym atutem firmy jest rozległa wiedza o zasadach funkcjonowania dynamicznie rozwijających się w Polsce branż detalicznej i gastronomiczno-hotelarskiej. Firma intensywnie inwestuje w rozwój swoich produktów i ich jakość. Firma jest wieloletnim partnerem Microsoft oraz Posiflex. Owocuje to dostępem do najnowszych technologii używanych na świecie.

LSI Software zdobywa prestiżowe wyróżnienia. Od momentu powstania w 1991 roku, grupa LSI Software stała się liczącym i znanym dostawcą rozwiązań informatycznych obsługującym kilka tysięcy przedsiębiorstw na terenie całej Polski.

Raporty bieżące

Informacja o podjęciu uchwały o wypłacie dywidendy

Raport bieżący nr 14/2019 Temat: Informacja o podjęciu uchwały o wypłacie dywidendy Podstawa prawna : Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie – informacje bieżące i okresowe. Treść raportu: Zarząd LSI Software S.A. („Spółka”) informuje, że 27 czerwca 2019 r. zwyczajne walne zgromadzenie Spółki podjęło uchwałę nr 6/2019

Czytaj więcej