kariera

Jesteś osobą, która na pewno skorzystała z naszego oprogramowania. Dlaczego? Realizujemy projekty dla najbardziej rozpoznawalnych na rynku klientów.

Dołącz do naszego teamu! Jesteśmy grupą profesjonalistów, w pracy jesteśmy kolegami, dobrze nam się razem pracuje. Mamy realny wpływ na działanie firmy, na wygląd produktów i relacje z klientem. Dla nas ważna jest otwarta komunikacja, do każdego możesz wejść z prośbą o wskazówkę, radę, z pomysłem i na dobrą kawę.

AKTUALNIE SZUKAMY

dział PRODUKCJi OPROGRAMOWANIA

Zajmuje się tworzeniem oraz utrzymywaniem aplikacji desktopowych, webowych i mobilnych dedykowanych dla naszych Klientów z branż: kinowej, gastronomicznej, hotelowej oraz retail. Zespół programistów realizuje projekty według przyjętej metodyki zarządzania, weryfikuje i testuje kod aplikacji oraz pracuje nad ulepszaniem działania systemów. Dołączając do grona doświadczonych developerów rozwiniesz swoje techniczne umiejętności. Codzienne wyzwania i praca w najnowszych technologiach pomogą Ci stopniowo osiągać wyznaczane cele.
Więcej

DZIAŁ
HANDLOWY

Najważniejszym zadaniem Pracowników Działu Handlowego jest nawiązywanie oraz budowanie relacji z Klientami oraz Partnerami Handlowymi. To dla Nich tworzymy oferty produktowe szyte na miarę, dostarczamy nowoczesne oprogramowanie oraz niezawodne, funkcjonalne i wygodne rozwiązania sprzętowe. Dołączając do tego Działu, będziesz miał/a okazję uczestniczyć w targach oraz konferencjach branżowych organizowanych na całym świecie. Dzięki sprzedaży naszych produktów, codzienna praca branży gastronomicznej, hotelowej, kinowej, retail staje się łatwiejsza.
Więcej

DZIAŁ obsługi
klienta

Dział obsługi Klienta tworzony jest przez osoby zajmujące się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspierających działalność firm oraz zarządzanie nimi w sposób efektywny i kompleksowy. Dział Obsługi Klienta w swojej codziennej pracy odpowiada za wdrażanie oraz serwisowanie systemów czy usług. Dostarczamy programy komputerowe, infrastrukturę, specjalistyczne urządzenia, instalacje i szkolenia oraz obsługę serwisową. Dołączając do tego Działu będziesz mógł połączyć wiedzę i umiejętności informatyczne z kontaktem z Klientem.
Więcej

Nie widzisz oferty dla siebie?

Wyślij do nas swoje CV i bądź pierwszym kandydatem w przyszłych rekrutacjach!

Chcesz wiedzieć jak się u nas pracuje?

Sam zobacz!

DBAMY O

Atmosferę i warunki pracy

pokoje projektowe, duży parking, własna sala kinowa, wyjścia zespołowe, sekcje sportowe, relax room

Twój rozwój zawodowy

szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne, certyfikaty, duże projekty polskie i międzynarodowe, różnorodność technologii

Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort

Medicover Sport, Lux Med, ubezpieczenie Aviva, PZU, pyszna kawa i herbata, elastyczne godziny pracy

APLIKUJ

Wyślij nam CV, spotkaj się z zespołem HR i dołącz do naszego zespołu!

POZNAJ LEPIEJ DZIAŁ HR

3

Sylwia Sulwińska

HR Manager
Psycholożka, pedagożka i kulturoznawczyni. W godzinach przedpołudniowych pełni rolę HR Managera, odpowiadając za procesy rekrutacyjne, rozwój pracowników, employer branding i wsparcie kadry zarządzającej. W godzinach popołudniowych jest instruktorką tańca oraz adeptką acroyogi i wspinaczki. W nienormowanych godzinach hobbystka jedzenia 😊
2

Paulina Berczak

Specjalistka ds. HR
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Studiowała Matematykę, Zarządzanie o specjalności analityka systemowa i technologie e – biznesu oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. W LSI łączy swoje zainteresowania do IT wraz z relacjami międzyludzkimi. Prywatnie pasjonatka rozwoju osobistego i zawodowego, psychologiczno-społecznych aspektów zarządzania, employer brandingu. Miłośniczka ambitnej literatury oraz dobrego kina. Lubi podróże oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.
5

Kinga Bartoszek

Stażystka ds. HR
Studentka Uniwersytetu Łódzkiego, kierunku Psychologii. Dzięki pracy w LSI może połączyć swoje zainteresowania – relacje międzyludzkie oraz zarządzanie zasobami z możliwością rozwoju. Zwłaszcza z rozwojem związanym z tematami IT (obecnie bierze udział w szkoleniu z Excela, który coraz bardziej ją oczarowuje 😊). Prywatnie uwielbia filmy Tima Burtona, dobre książki i wędrówki górskie po Tatrach.
1

Magdalena Rożniata

Specjalistka ds. rekrutacji
Psycholog z doświadczeniem w zakresie doradztwa zawodowego dla biznesu. Z LSI Software związana od 2018r., gdzie specjalizuje się w obszarze rekrutacji i selekcji pracowników. Wspiera Dyrektorów oraz Managerów w budowaniu firmy w oparciu o kompetentny i zaangażowany zespół. Po godzinach lubi spędzać czas na sali fitness, a wieczorami pochłania literaturę z gatunku thriller-kryminał.

Sylwia Sulwińska

HR Manager

Paulina Berczak

Specjalistka ds. HR

Kinga Bartoszek

Stażystka ds. HR

Magdalena Rożniata

Specjalistka ds. rekrutacji