kariera

Jesteś osobą, która na pewno skorzystała z naszego oprogramowania. Dlaczego? Realizujemy projekty dla najbardziej rozpoznawalnych na rynku klientów.

Dołącz do naszego teamu! Jesteśmy grupą profesjonalistów, w pracy jesteśmy kolegami, dobrze nam się razem pracuje. Mamy realny wpływ na działanie firmy, na wygląd produktów i relacje z klientem. Dla nas ważna jest otwarta komunikacja, do każdego możesz wejść z prośbą o wskazówkę, radę, z pomysłem i na dobrą kawę.

AKTUALNIE SZUKAMY

dział PRODUKCJi OPROGRAMOWANIA

Zajmuje się tworzeniem oraz utrzymywaniem aplikacji desktopowych, webowych i mobilnych dedykowanych dla naszych Klientów z branż: kinowej, gastronomicznej, hotelowej oraz retail. Zespół programistów realizuje projekty według przyjętej metodyki zarządzania, weryfikuje i testuje kod aplikacji oraz pracuje nad ulepszaniem działania systemów. Dołączając do grona doświadczonych developerów rozwiniesz swoje techniczne umiejętności. Codzienne wyzwania i praca w najnowszych technologiach pomogą Ci stopniowo osiągać wyznaczane cele.
Więcej

Programista .NET - pilne

Łódź/hybrydowo/zdalnie

Full Stack Developer (PHP/Angular)

Łódź/hybrydowo/zdalnie

Programista Delphi

Łódź/hybrydowo/zdalnie

Frontend Developer (Angular)

Łódź/hybrydowo/zdalnie

PHP Developer

Łódź/hybrydowo/zdalnie

Tester API

Łódź

.NET Core Developer

Łódź/hybrydowo/zdalnie

Fullstack .NET Core Developer

Łódź/hybrydowo/zdalnie

DZIAŁ HANDLOWY
I ADMINISTRACJI

Najważniejszym zadaniem Pracowników Działu Handlowego jest nawiązywanie oraz budowanie relacji z Klientami oraz Partnerami Handlowymi. To dla Nich tworzymy oferty produktowe szyte na miarę, dostarczamy nowoczesne oprogramowanie oraz niezawodne, funkcjonalne i wygodne rozwiązania sprzętowe. Dołączając do tego Działu, będziesz miał/a okazję uczestniczyć w targach oraz konferencjach branżowych organizowanych na całym świecie. Dzięki sprzedaży naszych produktów, codzienna praca branży gastronomicznej, hotelowej, kinowej, retail staje się łatwiejsza.
Dział administracji to kluczowy obszar w naszej organizacji. Na co dzień skupia różnorodnych specjalistów w takich dziedzinach jak: HR, księgowość, logistyka i marketing bez których niewątpliwie funkcjonowanie całej firmy byłoby niemożliwe.
Więcej

DZIAŁ obsługi
klienta

Dział obsługi Klienta tworzony jest przez osoby zajmujące się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspierających działalność firm oraz zarządzanie nimi w sposób efektywny i kompleksowy. Dział Obsługi Klienta w swojej codziennej pracy odpowiada za wdrażanie oraz serwisowanie systemów czy usług. Dostarczamy programy komputerowe, infrastrukturę, specjalistyczne urządzenia, instalacje i szkolenia oraz obsługę serwisową. Dołączając do tego Działu będziesz mógł połączyć wiedzę i umiejętności informatyczne z kontaktem z Klientem.
Więcej

Support Engineer

Łódź/hybrydowo

Technik

Łódź

Nie widzisz oferty dla siebie?

Wyślij do nas swoje CV i bądź pierwszym kandydatem w przyszłych rekrutacjach!

Chcesz wiedzieć jak się u nas pracuje?

Sam zobacz!

DBAMY O

Atmosferę i warunki pracy

pokoje projektowe, duży parking, własna sala kinowa, wyjścia zespołowe, sekcje sportowe, relax room

Twój rozwój zawodowy

szkolenia wewnętrzne, szkolenia zewnętrzne, certyfikaty, duże projekty polskie i międzynarodowe, różnorodność technologii

Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort

Medicover Sport, Lux Med, ubezpieczenie Aviva, PZU, pyszna kawa i herbata, elastyczne godziny pracy

APLIKUJ

Wyślij nam CV, spotkaj się z zespołem HR i dołącz do naszego zespołu!