aktualności działu hr

HR

Od stażu do Zarządu

Grzegorz trafił do LSI w 2002 roku jeszcze jako student, w dodatku zupełnie przypadkiem – firma potrzebowała szybko kogoś, kto nie musiałby przedzierać się przez gęste sito rekrutacji, w dodatku zakończonej egzaminem, by udowodnić, że poradzi sobie z wymagającym projektem. Na jedno miejsce przypadało wtedy średnio aż 10 chętnych!

Czytaj więcej »
HR

Kobiety w IT w LSI – Historia Gosi Elsner

Jak trafiłaś do branży nowych technologii?

Szczerze, nie planowałam tego. Miałam zajmować się zupełnie czymś innym, bo z wykształcenia jestem… pielęgniarką dyplomowaną, więc miałam być związana z zupełnie inną branżą. Z nowymi technologiami nie miałam wcześniej do czynienia, jednak byłam gotowa na mnóstwo nauki i pracy, dlatego jestem przykładem na to, że jeśli się chce, to można! Trafiłam do firmy w 2010 roku na stanowisko Asystentki Działu Obsługi Klienta i od początku polubiłam swoją pracę.

Czytaj więcej »
HR

Rozwój, awanse i wyzwania czyli historia Tomka

Tomek o pracy w LSI Software myślał już od dawna. Dobrze znał firmę, jej produkty a nawet jednego z pracowników. W końcu trafiła się okazja – otwarta rekrutacja na stanowisko wdrożeniowca. Wystarczyło podpytać kolegę „Jak się u Was pracuje” i złożyć aplikację.

Czytaj więcej »