proces rekrutacji

Krok 1
Poznaj nas
Poznaj nas i znajdź swoje miejsce w naszej organizacji
Krok 1
Krok 2
Wyślij swoje CV lub skontaktuj się z nami
Cieszymy się, że LSI Software jest miejscem, w którym chcesz spróbować swoich sił - czekamy na Twoje CV. Jeśli Twoja aplikacja będzie dopasowana do wymagań umieszczonych w ogłoszeniu rekrutacyjnym, przedstawiciel działu HR skontaktuje się z Tobą, przedstawi cały proces rekrutacji i zaprosi do dalszego etapu.

Jeśli nie znalazłeś/-aś oferty dla siebie, zapraszamy Cię do wypicia wspólnej wirtualnej kawy z rekruterem. Chętnie opowiemy Ci o firmie, o naszych projektach oraz dostępnych możliwościach, a także odpowiemy na Twoje pytania 🙂
Krok 2
Krok 3
Połącz się na spotkanie rekrutacyjne
W dobie covid-19 zapraszamy Cię na zdalne spotkanie za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Podczas spotkania poznasz zakres obowiązków, warunki pracy oraz najważniejsze elementy kultury organizacyjnej. W zależności od poziomu stanowiska i specyfiki pracy w danym Dziale możesz zostać zaproszony do rozwiązania testu weryfikującego Twoje umiejętności techniczne (przygotuj ekran, który umożliwi Ci dobrą widoczność testu, będzie nam miło jeśli włączysz kamerkę). Niezależnie od rekrutacji w przeciągu 2-3 tygodni otrzymasz informację zwrotną dotyczącą Twojej kandydatury.

Stanowiska programistyczne – po pozytywnej ocenie spotkania rekrutacyjnego otrzymasz zadanie praktyczne, do wykonania zdalnie. Przedstawiciel HR skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić szczegóły.
Krok 3
Krok 4
Poznaj swojego bezpośredniego przełożonego
Na tym etapie zaprosimy Cię na spotkanie w siedzibie firmy ze swoim bezpośrednim przełożonym, który wyjaśni wszystkie szczegóły dotyczące współpracy, opowie o specyfikacji stanowiska, rozwoju kariery, możliwościach awansu w strukturach firmy i chętnie zapozna się z Twoim doświadczeniem oraz oczekiwaniami względem firmy.

Jeśli obawiasz się spotkania na miejscu – poinformuj Nas o tym, zorganizujemy spotkanie zdalne.
Krok 4
Krok 5
Brawo - witamy Cię w zespole LSI Software!
Pozostaje ustalenie warunków współpracy oraz wyznaczenie terminu rozpoczęcia pracy.
Krok 5