proces rekrutacji

LSI SOFTWAREVALUES

PROFESSIONALISM

We are fully engaged with what we do using knowledge and experience.

QUALITY

We use creativity and innovation to create new solutions and to constantly improve quality.

POSSIBILITY

We act flexible and persistent to find the right solution. We deliver what we have promised with a smiling “Can do” 😊.

TEAMWORK

We work together with full trust, respect, and open communication. We speak loud about challenges to improve.

RESPONSIBILITY

We feel responsible for what we deliver to our Clients.

Krok 1
Poznaj nas
Poznaj nas i znajdź swoje miejsce w naszej organizacji
Krok 1
Krok 2
Wyślij swoje CV lub skontaktuj się z nami
Cieszymy się, że LSI Software jest miejscem, w którym chcesz spróbować swoich sił - czekamy na Twoje CV. Jeśli Twoja aplikacja będzie dopasowana do wymagań umieszczonych w ogłoszeniu rekrutacyjnym, przedstawiciel działu HR skontaktuje się z Tobą, przedstawi cały proces rekrutacji i zaprosi do dalszego etapu.

Jeśli nie znalazłeś/-aś oferty dla siebie, zapraszamy Cię do wypicia wspólnej wirtualnej kawy z rekruterem. Chętnie opowiemy Ci o firmie, o naszych projektach oraz dostępnych możliwościach, a także odpowiemy na Twoje pytania 🙂
Krok 2
Krok 3
Połącz się na spotkanie rekrutacyjne
W dobie covid-19 zapraszamy Cię na zdalne spotkanie za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Podczas spotkania poznasz zakres obowiązków, warunki pracy oraz najważniejsze elementy kultury organizacyjnej. W zależności od poziomu stanowiska i specyfiki pracy w danym Dziale możesz zostać zaproszony do rozwiązania testu weryfikującego Twoje umiejętności techniczne (przygotuj ekran, który umożliwi Ci dobrą widoczność testu, będzie nam miło jeśli włączysz kamerkę). Niezależnie od rekrutacji w przeciągu 2-3 tygodni otrzymasz informację zwrotną dotyczącą Twojej kandydatury.

Stanowiska programistyczne – po pozytywnej ocenie spotkania rekrutacyjnego otrzymasz zadanie praktyczne, do wykonania zdalnie. Przedstawiciel HR skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić szczegóły.
Krok 3
Krok 4
Poznaj swojego bezpośredniego przełożonego
Na tym etapie zaprosimy Cię na spotkanie w siedzibie firmy ze swoim bezpośrednim przełożonym, który wyjaśni wszystkie szczegóły dotyczące współpracy, opowie o specyfikacji stanowiska, rozwoju kariery, możliwościach awansu w strukturach firmy i chętnie zapozna się z Twoim doświadczeniem oraz oczekiwaniami względem firmy.

Jeśli obawiasz się spotkania na miejscu – poinformuj Nas o tym, zorganizujemy spotkanie zdalne.
Krok 4
Krok 5
Brawo - witamy Cię w zespole LSI Software!
Pozostaje ustalenie warunków współpracy oraz wyznaczenie terminu rozpoczęcia pracy.
Krok 5