zadbaj o Klientów i zmniejsz kolejki
z kioskiem sprzedażowym

Slider

Kioski serii Stellar TK-2100 cechują się modułową konstrukcją, która umożliwia dostosowanie ich do wystroju sklepu zgodnie z identyfikacją marki. Urządzenie stworzone z myślą o rozwiązaniach samoobsługowych może być łatwo dostosowane do różnych zadań dzięki peryferiom, pogłębiać zaangażowanie Klientów, a także odciążać obsługę.

004-cogwheels.png

Modułowa budowa i wiele konfiguracji

Kioski serii Stellar TK-2100 mogą być montowane na ladach lub zostać wdrożone jako urządzenia wolnostojące dzięki nodze, a uniwersalne moduły umożliwiają wiele opcji wdrażania.

Indywidualne podejście

Szereg modułów peryferyjnych takich jak skanery kodów kreskowych, drukarki paragonów i biletów, możliwość akceptacji banknotów i podajnik kart pozwolą stworzyć kiosk dostosowany do indywidualnych potrzeb.

005-support.png
SH-zgłaszanie-usterek.png

Bezproblemowy serwis

Wszystkie drzwi serwisowe znajdują się z przodu urządzenia, aby zapewnić łatwy dostęp w celu szybkiej obsługi i konserwacji. Nie ma więc potrzeby odsuwania kiosku od ścian ani demontażu głównego korpusu w celu uzyskania dostępu do serwisowanych komponentów.

Wiele zastosowań

Zaprojektowana z myślą o publicznej dostępności, seria Stellar TK-2100 zapewnia wachlarz możliwości samoobsługowych począwszy od punktów sprzedaży detalicznej, programów lojalnościowych, restauracji (zamawianie, wstęp do food courtu), meldowania w hotelach, przyjęć do szpitala, sprzedaży biletów do kina/muzeum oraz kontroli dostępu.

007-process-1.png
Slider