o firmie

LSI Software.Codzienna praca staje się łatwiejsza.​

Dostarczamy nowoczesne systemy informatyczne, które wspierają działalność operacyjną i zarządzanie przedsiębiorstwem. Innowacyjne oprogramowanie, infrastruktura IT, specjalistyczne urządzenia (od kasy fiskalnej, po terminale dotykowe aż do pełnej instalacji Automatyki Hotelowej) oraz obsługa serwisowa kierowane są do najbardziej wymagających biznesów. Możemy podkreślić to, że specjaliści LSI Software każdego dnia tworzą rozwiązania, dzięki którym codzienna praca naszych Klientów staje się łatwiejsza.

Profil

Spółka LSI Software rozpoczęła swoją działalność już 1991 r, w czasie ogromnego rozwoju Internetu i informatyki. Od tej pory firma stała się wiodącym na polskim rynku producentem oprogramowania dla przedsiębiorstw (ERP), sieci sklepów detalicznych (retail), wszelkiej gastronomii, obiektów hotelowych i sportowo-rekreacyjnych a także sieci kin. Pełna oferta firmy obejmuje nie tylko wdrożenia profesjonalnych systemów B2B, ale też dostawę nowoczesnego sprzętu, usługi konsultacyjne oraz serwis. Od początku istnienia firma stawia na tworzenie własnych, innowacyjnych produktów, co jest wielkim atutem w 30-letnim doświadczeniu w branży IT.

Jawność Działania

Już od momentu powstania LSI Software stała się znaczącym na polskim rynku dostawcą rozwiązań informatycznych. Po kilku latach działalności i zdobyciu zaufania wśród licznych Klientów, w 2006 roku, spółka weszła na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Od tego czasu spółka znacznie poszerza swoje portfolio produktów oraz zdobywa liczne kontrakty, również międzynarodowe.

Współpraca międzynarodowa

Wiedza i doświadczenie jest najważniejsze dla LSI Software dlatego współpracuje z najlepszymi w branży IT. Firma jest wieloletnim partnerem z Microsoft, Posiflex czy LRS. Wspólne działania biznesowe owocują dostępem do najnowszych technologii, wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu.

Szczególna współpraca łączy nas z Cinestar Software – kluczowym dostawcą oprogramowania dla kin w Ameryce Łacińskiej. Cinestar Software wdraża rozwiązania sprzętowe naszej firmy. Firma posiada imponujące doświadczenie na rynku południowoamerykańskich sieci kin.

Ponadto LSI Software angażuje się w relacje z organizacjami i uczelniami wyższymi m.in. z Uniwersytetem Łódzkim, Polsko-Amerykańskim Centrum Zarządzania (PAM Center) czy Klastrem ICT Łódź.

Nagrody

Rozwiązania tworzone przez LSI Software zdobywają uznanie i wyróżnienia zarówno w Poslce, jak i za granicą. Wszelkie nominacje oraz nagrody przyznawane są przez środowisko biznesowe oraz naukowe. Najbardziej cieszy nas jednak wyróżnienie i pozytywna opinia wśród naszych zadowolonych Klientów.