LSI SOFTWARE

misją Grupy LSI Software jest dostarczanie nowoczesnych
rozwiązań informatycznych wspierających działalność firm oraz
pozwalających na zarządzanie nimi w sposób efektywny i kompleksowy

Slider

Producent nowoczesnego oprogramowania

LSI Software. Codzienna praca staje się łatwiejsza.

Misją Grupy LSI Software jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspierających działalność firm oraz pozwalających na zarządzanie nimi w sposób efektywny i kompleksowy. Nieustannie wsłuchani w potrzeby Klientów i nimi kierowani, dostarczamy innowacyjne systemy i usługi. Dostarczamy programy komputerowe, infrastrukturę, specjalistyczne urządzenia, instalacje i szkolenia oraz obsługę serwisową. Nasi specjaliści każdego dnia tworzą rozwiązania, dzięki którym codzienna praca naszych Klientów staje się łatwiejsza.

Profil

LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego (retail) i gastronomiczno-hotelarskiego (hospitality). Jesteśmy producentem własnego systemu klasy ERP (Enterprise Resource Planning), oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin. Oferta obejmuje również usługi konsultacyjne, wdrożeniowe, serwis, a także dostawy specjalistycznych rozwiązań sprzętowych. Dużym atutem firmy jest ponad 25 lat doświadczenia na rynku.

Jawność Działania

Od momentu powstania w 1991 roku, LSI Software stała się liczącym i znanym dostawcą rozwiązań informatycznych obsługującym kilka tysięcy klientów na terenie całej Polski. Od 2006 r. jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Współpraca międzynarodowa

LSI Software jest wieloletnim partnerem firm globalnych takich jak Microsoft czy Posiflex. Owocuje to dostępem do najnowszych technologii i specjalistycznego sprzętu wykorzystywanego na świecie.

Produkty LSI Software zdobywają wyróżnienia – pełną listę nagród i wyróżnień prezentujemy na stronie Nagrody.