LSI SOFTWARE

misją Grupy LSI Software jest dostarczanie nowoczesnych
rozwiązań informatycznych wspierających działalność firm oraz
pozwalających na zarządzanie nimi w sposób efektywny i kompleksowy

Slider

Spółki grupy LSI

USA

POSitive Software USA LLC jest spółką grupy LSI Software, założoną w lipcu 2017 roku. Siedziba spółki znajduje się w Schaumburgu w Illinois. Spółka została stworzona w celu zapewnienia optymalnej obsługi Klientów na perspektywicznym rynku USA oraz aby pomóc zintensyfikować działania na amerykańskim rynku. W pierwszym okresie spółka koncentruje się na branży kinowej.

Czechy

LSI s.r.o. czeska spółka specjalizująca się w dostarczaniu i serwisowaniu rozwiązań grupy LSI Software S.A. dla klientów z obszaru Czech. Spółka koncentruje się obecnie głównie na rozwiązaniach dla gastronomii.

Partnerzy

Ameryka Łacińska

W Ameryce Łacińskiej LSI Software współpracuje z jednym z kluczowych dostawców oprogramowania dla kin na tym kontynencie – Cinestar Software. Cinestar Software, posiada imponujące doświadczenie na południowoamerykańskim rynku oprogramowania dla kin. Doświadczeni inżynierowie Cinestar Software zajmują się wdrożeniem i serwisem oprogramowania w krajach portugalskich i hiszpańskojęzycznych. Ponadto, Cinestar będzie zajmował się również sprzedażą rozwiązań sprzętowych LSI Software.