Dowiedz się więcej o pracy u nas i dołącz do naszego zespołu!

Slider

Krok 3

Połącz się na spotkanie rekrutacyjne

W dobie covid-19 zapraszamy Cię na zdalne spotkanie za pomocą aplikacji Microsoft Teams. Podczas spotkania poznasz zakres obowiązków, warunki pracy oraz najważniejsze elementy kultury organizacyjnej. W zależności od poziomu stanowiska i specyfiki pracy w danym Dziale możesz zostać zaproszony do rozwiązania testu weryfikującego Twoje umiejętności techniczne (przygotuj ekran, który umożliwi Ci dobrą widoczność testu, będzie nam miło jeśli włączysz kamerkę). Niezależnie od rekrutacji w przeciągu 2-3 tygodni otrzymasz informację zwrotną dotyczącą Twojej kandydatury.

Stanowiska programistyczne – po pozytywnej ocenie spotkania rekrutacyjnego otrzymasz zadanie praktyczne, do wykonania zdalnie. Przedstawiciel HR skontaktuje się z Tobą, aby przedstawić szczegóły

Krok 3

Krok 4

Poznaj swojego bezpośredniego przełożonego

Na tym etapie spotkasz się ze swoim bezpośrednim przełożonym, który wyjaśni Ci wszystkie szczegóły dotyczące współpracy, opowie o specyfikacji stanowiska, rozwoju kariery, możliwościach awansu w strukturach firmy i chętnie zapozna się z Twoim doświadczeniem oraz oczekiwaniami względem firmy.  

Jeśli obawiasz się spotkania na miejscu – poinformuj Nas o tym, zorganizujemy spotkanie zdalne.

Krok 4

Krok 5

Brawo! Witamy w zespole LSI Software

Pozostaje ustalenie warunków współpracy oraz wyznaczenie terminu rozpoczęcia pracy. 

Krok 5