Dowiedz się więcej o pracy u nas i dołącz do naszego zespołu!

Slider

Jesteś osobą, która na pewno skorzystała z naszego oprogramowania. Dlaczego? Realizujemy projekty dla najbardziej rozpoznawalnych na rynku klientów.

Dołącz do naszego teamu! Jesteśmy grupą profesjonalistów, w pracy jesteśmy kolegami, dobrze nam się razem pracuje. Mamy realny wpływ na działanie firmy, na wygląd produktów i relacje z klientem. Dla nas ważna jest otwarta komunikacja, do każdego możesz wejść z prośbą o wskazówkę, radę, z pomysłem i na dobrą kawę.

Aktualnie szukamy

Dział Produkcji Oprogramowania

Dział Produkcji Oprogramowania zajmuje się tworzeniem oraz utrzymywaniem aplikacji desktopowych, webowych i mobilnych dedykowanych dla naszych Klientów branż: kinowej, gastronomicznej, hotelowej oraz retail. Zespół programistów realizuje projekty według przyjętej metodyki zarządzania, weryfikuje i testuje kod aplikacji oraz pracuje nad ulepszaniem działania systemów. Dołączając do grona doświadczonych developerów rozwiniesz swoje techniczne umiejętności. Codzienne wyzwania i praca w najnowszych technologiach pomogą Ci stopniowo osiągać wyznaczane cele. 

Więcej

Dział Handlowy

Najważniejszym zadaniem Pracowników Działu Handlowego jest nawiązywanie oraz budowanie relacji z Klientami oraz Partnerami Handlowymi. To dla Nich tworzymy oferty produktowe szyte na miarę, dostarczamy nowoczesne oprogramowanie oraz niezawodne, funkcjonalne i wygodne rozwiązania sprzętowe. Dołączając do tego Działu, będziesz miał/a okazję uczestniczyć w targach oraz konferencjach branżowych organizowanych na całym świecie. Dzięki sprzedaży naszych produktów, codzienna praca branży gastronomicznej, hotelowej, kinowej, retail staje się łatwiejsza. 

Więcej

Dział Obsługi Klienta

Dział obsługi Klienta tworzony jest przez osoby zajmujące się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspierających działalność firm oraz zarządzanie nimi w sposób efektywny i kompleksowy. Dział Obsługi Klienta w swojej codziennej pracy odpowiada za wdrażanie oraz serwisowanie systemów czy usług. Dostarczamy programy komputerowe, infrastrukturę, specjalistyczne urządzenia, instalacje i szkolenia oraz obsługę serwisową. Dołączając do tego Działu będziesz mógł połączyć wiedzę i umiejętności informatyczne z kontaktem z Klientem.  

Więcej

Nie widzisz oferty dla siebie?

Wyślij do nas swoje CV i bądź pierwszym kandydatem w przyszłych rekrutacjach!

Chcesz wiedzieć jak się u nas pracuje?

Sam zobacz!

Dbamy o

Atmosferę i warunki pracy

wyjazdy integracyjne, wyjścia zespołowe, sekcje sportowe, salka z szezlongami, własna sala kinowa, duży parking

Twój rozwój zawodowy

szkolenia, certyfikaty, program Młodych Talentów, program Lider Wybiera Rozwój, duże projekty polskie, międzynarodowe, różnorodność technologii

Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i komfort

Owocne Poniedziałki i piątkowe Pizza Day, Ok System, Lux Med, ubezpieczenie Aviva, PZU, pyszna kawa i herbata, elastyczne godziny pracy

aplikuj

Wyślij nam CV, spotkaj się z zespołem HR i dołącz do naszego zespołu!

Sylwia Sulwińska - HR Manager ssulwinska@lsisoftware.pl 785-881-040
Magdalena Różniata - Specjalistka ds. rekrutacji
Kinga Bartoszek - Stażystka ds. HR kbartoszek@lsisoftware.pl 885 110 329
Paulina Berczak - Specjalistka ds. HR pberczak@lsisoftware.pl 785-057-864