POZNAJ ZESPÓŁ HR

Sylwia Sulwińska

HR Manager

Psycholożka, pedagożka i kulturoznawczyni. W godzinach przedpołudniowych pełni rolę HR Managera, odpowiadając za procesy rekrutacyjne, rozwój pracowników, employer branding i wsparcie kadry zarządzającej. W godzinach popołudniowych jest instruktorką tańca oraz adeptką acroyogi i wspinaczki. W nienormowanych godzinach hobbystka jedzenia 😊

Paulina Berczak

Specjalistka ds. HR

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Studiowała Matematykę, Zarządzanie o specjalności analityka systemowa i technologie e – biznesu oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. W LSI łączy swoje zainteresowania do IT wraz z relacjami międzyludzkimi. Prywatnie pasjonatka rozwoju osobistego i zawodowego, psychologiczno-społecznych aspektów zarządzania, employer brandingu. Miłośniczka ambitnej literatury oraz dobrego kina. Lubi podróże oraz aktywne spędzanie czasu wolnego.

Kinga Bartoszek

Młodsza specjalistka ds. HR

Studentka Uniwersytetu Łódzkiego, kierunku Psychologii. Dzięki pracy w LSI może połączyć swoje zainteresowania – relacje międzyludzkie oraz zarządzanie zasobami       z możliwością rozwoju. Zwłaszcza z rozwojem związanym z tematami IT (obecnie bierze udział w szkoleniu z Excela, który coraz bardziej ją oczarowuje 😊). Prywatnie uwielbia filmy Tima Burtona, dobre książki i wędrówki górskie po Tatrach.

Magdalena Rożniata

Specjalistka ds. rekrutacji

Psycholog z doświadczeniem w zakresie doradztwa zawodowego dla biznesu. Z LSI Software związana od 2018r., gdzie specjalizuje się w obszarze rekrutacji i selekcji pracowników. Wspiera Dyrektorów oraz Managerów w budowaniu firmy w oparciu o kompetentny i zaangażowany zespół. Po godzinach lubi spędzać czas na sali fitness, a wieczorami pochłania literaturę z gatunku thriller-kryminał.

Aneta Marczewska

Stażystka HR

Studentka kierunku Inżynieria Zarządzania na Politechnice Łódzkiej. W LSI zdobywa umiejętności w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz poszerza wiedzę z obszaru IT . W pracy ceni sobie możliwość rozwoju i podejmowanie nowych wyzwań. Wolny czas spędza w aktywny sposób: zajęcia fitness, joga i jazda na rowerze. Prywatnie pasjonatka nowych technologii, gotowania i układania puzzli.

Natalia Kalużna

Stażystka HR

Studentka Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. W LSI stawia pierwsze kroki, zdobywając wiedzę zarówno w obszarze zarządzania zasobami jak i IT (co leży w kręgu jej zainteresowań). W wolnym czasie ćwiczy trójbój siłowy. Prywatnie wielbicielka kotów, makijażu oraz muzyki.