POZNAJ ZESPÓŁ HR

Magdalena Rożniata

Specjalistka ds. rekrutacji

Psycholog z doświadczeniem w zakresie doradztwa zawodowego dla biznesu. Z LSI Software związana od 2018r., gdzie specjalizuje się w obszarze rekrutacji i selekcji pracowników. Wspiera Dyrektorów oraz Managerów w budowaniu firmy w oparciu o kompetentny i zaangażowany zespół. Po godzinach lubi spędzać czas na sali fitness, a wieczorami pochłania literaturę z gatunku thriller-kryminał.

Katarzyna Tabała

Specjalistka ds. HR

Absolwentka Uniwersytety Łódzkiego. Ukończyła Międzynarodowe Studia Kulturowe o specjalizacji Media i Zarządzanie Kulturą. W LSI zajmuje się głównie prowadzeniem projektów rekrutacyjnych, poszukując „najlepszych z najlepszych”. Wolny czas spędza na siłowni,
poza tym pasjonatka squasha i okazjonalnego biegania w terenie.

Patrycja Bączyk

Specjalistka ds. HR

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika o specjalizacji Edukacja Dorosłych z Coachingiem. W LSI odpowiada głównie za rekrutacje w obszarze IT. W pracy ceni sobie kreatywność i rozwój. Uwielbia ludzi, dlatego w wolnym czasie udziela się jako wolontariusz. Po godzinach gra w RPG-i, planszówki, tworzy maskotki, a ogromną pasją jest aktywność fizyczna.  

Natalia Kalużna

Młodsza specjalistka ds. HR

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek Psychologia. W LSI odpowiada za proces onboardingu, employer branding oraz prowadzi swoje pierwsze projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne. W wolnym czasie ćwiczy trójbój siłowy. Prywatnie wielbicielka kotów, makijażu oraz muzyki.

Aneta Marczewska

Stażystka HR

Studentka kierunku Inżynieria Zarządzania na Politechnice Łódzkiej. W LSI zdobywa umiejętności w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz poszerza wiedzę z obszaru IT . W pracy ceni sobie możliwość rozwoju i podejmowanie nowych wyzwań. Wolny czas spędza w aktywny sposób: zajęcia fitness, joga i jazda na rowerze. Prywatnie pasjonatka nowych technologii, gotowania i układania puzzli.

Yelyzaveta Yevlashevych

Stażystka HR

Studentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku finansów i controllingu.  W LSI stawia pierwsze kroki w rekrutacji specjalistów IT. Wspiera zespół w rekrutacjach międzynarodowych. W wolnym czasie lubi zajęcia na świeżym powietrzu i czytanie różnych książek.

Sylwia Sulwińska

HR Manager

Psycholożka, pedagożka i kulturoznawczyni. W godzinach przedpołudniowych pełni rolę HR Managera, odpowiadając za procesy rekrutacyjne, rozwój pracowników, employer branding i wsparcie kadry zarządzającej. W godzinach popołudniowych jest instruktorką tańca oraz adeptką acroyogi i wspinaczki. W nienormowanych godzinach hobbystka jedzenia 😊

LSI SOFTWAREVALUES

PROFESSIONALISM

We are fully engaged with what we do using knowledge and experience.

QUALITY

We use creativity and innovation to create new solutions and to constantly improve quality.

POSSIBILITY

We act flexible and persistent to find the right solution. We deliver what we have promised with a smiling “Can do” 😊.

TEAMWORK

We work together with full trust, respect, and open communication. We speak loud about challenges to improve.

RESPONSIBILITY

We feel responsible for what we deliver to our Clients.