Rekreacja

POSITIVE ESOK
system zaprojektowany z myślą
o obiektach sportowych
Slider

System zaprojektowany z myślą o obiektach sportowych, zarówno tych wchodzących w skład dużych kompleksów rekreacyjno-hotelowych, jak i tych działających niezależnie. Zapewnia pełną kontrolę nad obiektem z poziomu jednego systemu.

KORZYŚCI DLA TWOJEGO BIZNESU

modulowa budowa

Różne obiekty – jeden system

Dzięki modułowej budowie POSitive ESOK doskonale sprawdza się w obiektach różnej wielkości – od basenów osiedlowych i szkolnych, aż po duże obiekty wchodzące w skład kompleksów hotelowych i rozrywkowych.

006-hand

Wygoda Klientów to wyższe zyski

Z systemem POSitive ESOK możesz umożliwić swoim Klientom dogodne formy rozliczania się za oferowane usługi. Dzięki temu Klienci będą mieli większą swobodę i chętnie będą korzystać z usług towarzyszących, co zwiększy Twoje zyski.

009-movie-tickets

Obsługa karnetów i biletów

System umożliwia sprzedaż różnych typów biletów i dostosowanie karnetów do wymagań poszczególnych obiektów.

005-rating

Poznaj swoich Klientów i sprzedawaj więcej

Dzięki zbieraniu informacji na temat Klientów możesz optymalnie dostosować swoją ofertę do ich wymagań.

007-service

Efektywniejsze zarządzanie personelem

Wraz z POSitive ESOK możesz lepiej zarządzać personelem. Dzięki integracji z oprogramowaniem Staff Scheduler zyskujesz narzędzie do szybkiego planowania grafików i prosty dostęp do informacji na temat pracowników.

008-system

Obsługa wielu urządzeń

Kupując kompletne rozwiązanie od LSI Software masz gwarancje pełnej kompatybilności systemu i urządzeń. Dostarczamy m.in. terminale dotykowe, drukarki fiskalne, drukarki bonów, terminale kart płatniczych, kioski interaktywne, bramki wejściowe).

001-fast-foward-arrows

Szybsza obsługa

System dla obiektów sportowych pozwala na wdrożenie kiosków samoobsługowych przyspieszających obsługę i zmniejszających kolejki oraz systemu bramek ułatwiających kontrolę dostępu do obiektu i jego poszczególnych stref.

002-restaurant

Najlepsza obsługa barów i restauracji

Korzystając z naszego doświadczenia w branży gastronomicznej, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą obsługę gastronomii i w pełni zintegrować ją z systemem basenowym, a nawet hotelowym.

Chcesz dowiedzieć się więcej o POSitive ESOK?
Slider
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Slider