POSITIVE ESOK
system zaprojektowany z myślą
o obiektach sportowych
Slider
positive_esok

System zaprojektowany z myślą o obiektach sportowych, zarówno tych wchodzących w skład dużych kompleksów rekreacyjno-hotelowych, jak i tych działających niezależnie. Zapewnia pełną kontrolę nad obiektem z poziomu jednego systemu.

KORZYŚCI DLA TWOJEGO BIZNESU

004-cogwheels.png

Różne obiekty – jeden system

Dzięki modułowej budowie POSitive ESOK doskonale sprawdza się w obiektach różnej wielkości – od basenów osiedlowych i szkolnych, aż po duże obiekty wchodzące w skład kompleksów hotelowych i rozrywkowych.

006-hand.png

Wygoda Klientów to wyższe zyski

Z systemem POSitive ESOK możesz umożliwić swoim Klientom dogodne formy rozliczania się za oferowane usługi. Dzięki temu Klienci będą mieli większą swobodę i chętnie będą korzystać z usług towarzyszących, co zwiększy Twoje zyski.

009-movie-tickets.png

Obsługa karnetów i biletów

System umożliwia sprzedaż różnych typów biletów i dostosowanie karnetów do wymagań poszczególnych obiektów.

005-rating.png

Poznaj swoich Klientów i sprzedawaj więcej

Dzięki zbieraniu informacji na temat Klientów możesz optymalnie dostosować swoją ofertę do ich wymagań.

007-service.png

Efektywniejsze zarządzanie personelem

Wraz z POSitive ESOK możesz lepiej zarządzać personelem. Dzięki integracji z oprogramowaniem Staff Scheduler zyskujesz narzędzie do szybkiego planowania grafików i prosty dostęp do informacji na temat pracowników.

008-system.png

Obsługa wielu urządzeń

Kupując kompletne rozwiązanie od LSI Software masz gwarancje pełnej kompatybilności systemu i urządzeń. Dostarczamy m.in. terminale dotykowe, drukarki fiskalne, drukarki bonów, terminale kart płatniczych, kioski interaktywne, bramki wejściowe).

001-fast-foward-arrows.png

Szybsza obsługa

System dla obiektów sportowych pozwala na wdrożenie kiosków samoobsługowych przyspieszających obsługę i zmniejszających kolejki oraz systemu bramek ułatwiających kontrolę dostępu do obiektu i jego poszczególnych stref.

002-restaurant.png

Najlepsza obsługa barów i restauracji

Korzystając z naszego doświadczenia w branży gastronomicznej, jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą obsługę gastronomii i w pełni zintegrować ją z systemem basenowym, hotelowym oraz kioskiem (sprzedaż przez transpondery).

Chcesz dowiedzieć się więcej o POSitive ESOK?
Slider
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Slider