Nagroda Złoty Medal MTP w naszych rękach!

Międzynarodowe Targi Poznańskie Polagra Gastro i Invest Hotel już za nami. Kilka dni spędzonych wśród partnerów biznesowych i potencjalnych klientów było bardzo owocnych. Świadczyć o tym może pozyskana nagroda ekspertów MTP, którą otrzymał nasz najnowszy produkt dla gastronomii.

Do udziału w konkursie Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich zostaje zgłoszonych rocznie niemal 500 produktów. Nie wszystkie jednak spełniają regulamin konkursowy i są oceniane przez profesjonalne jury. Komisja konkursowa wyszukuje produktów innowacyjnych, wyprodukowanych w oparciu o najnowsze technologie. Nasza aplikacja Delivery Gastro wpisała się w ten trend i uzyskała pozytywne rekomendacje jury!

Nagrodzony produkt od LSI Software, który otrzymał prestiżowe wyróżnienie, to część systemu Gastro. Produkt jest związany z obsługą zamówień telefonicznych i online, usprawnia proces ich realizacji. Klient składa zamówienie, które przyjmowane jest w Gastro. Obsługa przekazuje je do realizacji w kuchni oraz przypisuje kierowcę, który otrzymuje powiadomienie w aplikacji na telefonie. Znajdują się tam informacje o kliencie, zamówieniu i adresie. Dostawca ma możliwość wyznaczenia optymalnej trasy, wysłania SMS lub zadzwonienia do Klienta z aplikacji. Dzięki podglądowi online pozycji kierowców, menadżer restauracji może śledzić ich efektywność, poznać realny czas dostaw do klientów oraz natychmiastowo zareagować na pojawiające się problemy.

Przyznanie Złotego Medalu nie kończy rywalizacji w plebiscycie. Kolejnym etapem jest wybór konsumentów. W tej części konkursu o zwycięzcy decydują głosy internautów.

Jeszcze przez dwa tygodnie możliwe jest głosowanie na wybrany produkt. Zachęcamy do poparcia aplikacji Delivery Gastro.

 

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie