Rozwój, awanse i wyzwania czyli historia Tomka

Tomek o pracy w LSI Software myślał już od dawna. Dobrze znał firmę, jej produkty a nawet jednego z pracowników. W końcu trafiła się okazja – otwarta rekrutacja na stanowisko wdrożeniowca. Wystarczyło podpytać kolegę „Jak się u Was pracuje” i złożyć aplikację.

Tak w listopadzie 2015 roku  Tomek trafił do zespołu wdrożeń w LSI Software, gdzie zajmował się głównie wdrożeniami oprogramowania dla hoteli i restauracji. Ambicja podpowiadała mu, by angażować się w coraz bardziej skomplikowane zadania, zajmować się wymagającymi klientami i rozwiązywać złożone problemy. 

Chciał czegoś więcej – odpowiedzialności, rozwoju, możliwości… i dostał! Już po roku pracy awansował na stanowisko Project Managera, na którym odpowiadał za zarządzanie projektami wdrożeniowymi. Szybko odnalazł się na swoim stanowisku, zarządzał projektami i czuwał nad wdrożeniami. Sam śmiał się, że był od sytuacji awaryjnych, bo wszyscy mówili: „Trudny temat? Podrzuć go Tomkowi!”. 

Zaangażował się w projekty tak bardzo, że spędził nawet Sylwestra na bankiecie u klienta, by być przy pierwszym dniu wdrożenia nowego oprogramowania. Przez prawie rok zajmował stanowisko Project Managera, aż pod koniec 2017 roku wezwał go dział Cinema, gdzie produkowane jest kompleksowe oprogramowanie przeznaczone dla branży kinowej. 

Jego szybki rozwój zauważali wszyscy – na pewnym prywatnym spotkaniu w gronie kumpli z pracy kolega śmiał się: “Uważaj na Tomka, za chwilę będziesz mówił do niego Panie Prezesie!” Dostał propozycję stanowiska lidera serwisu działu Cinema. Po krótkim czasie dzielił już swoje obowiązki na dwa zespoły i opiekował się strategicznymi klientami. Znowu, kiedy zbliżał się koniec 2018 roku dostał propozycję przejęcia stanowiska Q&A Managera w dziale Cinema. Funkcję tę pełni do dziś i jak sam mówi – w tej roli czuje się najlepiej. Każda przygoda, czy zakończona sukcesem, czy nie – to dla Tomka zdobycie nowego doświadczenia, a porażki traktuje jako naukę i obszar do rozwoju. Życzymy Wam równie szybkich postępów! 

Zobacz aktualne oferty pracy

Poznaj nasze aktualne oferty pracy, wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!