Od stażu do Zarządu

Grzegorz trafił do LSI w 2002 roku jeszcze jako student, w dodatku zupełnie przypadkiem – firma potrzebowała szybko kogoś, kto nie musiałby przedzierać się przez gęste sito rekrutacji, w dodatku zakończonej egzaminem, by udowodnić, że poradzi sobie z wymagającym projektem. Na jedno miejsce przypadało wtedy średnio aż 10 chętnych!

Grzegorz był idealnym kandydatem. Już od początku stażu zajmował się prowadzeniem projektów, wykonywał zlecone mu zadania i po kilku miesiącach został zatrudniony w firmie jako informatyk. Najpierw pisał program finansowy, który funkcjonuje w firmie do dziś, potem duży program sprzedażowo-magazynowy, z którego nadal korzysta kilkaset firm.

Dzięki swojemu zaangażowaniu już po dwóch latach, w 2004 roku został kierownikiem swojego zespołu informatycznego. Sam mówi, że stało się to zupełnie naturalnie. Kolejne awanse następowały dynamicznie, jeden po drugim. W 2006 roku objął stanowisko Product Managera, a już po roku – został Kierownikiem zespołu zajmującego się branżą Retail. W 2008 roku objął stanowisko wicedyrektora Działu Produkcji Oprogramowania – był prawą ręką Dyrektora. Wspierał wszelkie projekty, aż w 2010 roku awansował na najwyższe możliwe stanowisko – Dyrektora Działu Produkcji Oprogramowania, którego funkcję z powodzeniem pełni do dziś. Ale to nie wszystko! Od czerwca 2016 roku reprezentuje firmę jako członek jej zarządu.

Grzegorz w LSI Software ceni sobie możliwość rozwoju i awansu wewnątrz struktur firmy i stabilne środowisko pracy. A czy ty pomyślałbyś, że firma, z którą wiążesz się na studiach będzie tą jedyną? 😉

Zobacz aktualne oferty pracy

Poznaj nasze aktualne oferty pracy, wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!