Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2020 – oficjalna nominacja

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma została doceniona za działania w kategorii Innowacyjne technologie przyszłości. Nominacja została przyznana za podjęte inicjatywy w ramach projektu pn.: „System informatyczny nowej generacji do zarządzania obiektem kinowym Smart Cinema jako wynik prac B+R LSI SOFTWARE S.A.

Nagroda ta przyznawana jest dla innowatorów, inwestorów, organizacji i osób indywidualnych za działania, które w szczególności wpływają na inteligentny i zrównoważony rozwój życia. Prestiżowe wyróżnienie cieszy się uznaniem zarówno w środowisku naukowym jak i biznesowym. Nagroda symbolicznie podkreśla wkład autorów w innowacje technologiczne i społeczne, które podnoszą standard życia.

Warto podkreślić, że nagrody otrzymują też projekty w fazie realizacji. Jest to wyraz uznania dla samego pomysłu, zaangażowania i promocji.

Najpopularniejsze kategorie Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju to:

  • Naukowiec przyszłości
  • Prezes wizjoner
  • Inspirująca kobieta na czele organizacji
  • Innowacyjne technologie przyszłości
  • Samorząd przyjazny mieszkańcowi i inwestorowi
  • Uczelnia/Instytut/Wydział przyszłości

Ogromnie się cieszymy, że nasza idea i praca specjalistów jest doceniania przez prestiżowe organizacje. Dziś niezwykle ważne jest, aby tworzyć i rozwijać rozwiązania innowacyjne, a zarazem praktyczne. Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju jest dowodem, że projekty LSI Software znacząco wpływają na przyszłość m.in. branży kinowej.

Chcesz podzielić się wpisem z innymi?

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij

Przeczytaj więcej aktualności na naszej stronie