• Strona główna
  • W 4 lata od Serwisanta do Product Managera, czyli możliwości rozwoju w LSI – historia Łukasza Bieleckiego

W 4 lata od Serwisanta do Product Managera, czyli możliwości rozwoju w LSI – historia Łukasza Bieleckiego

Łukasz pracę w LSI rozpoczął w 2016 roku, ale jego zainteresowanie branżą informatyczną zaczęło się już w liceum. Już wtedy wiedział, że to właśnie z nią chce związać swoją przyszłość.

Początek w LSI Software

Ciągła chęć rozwoju i podjęcia nowych wyzwań, zaprowadziła go do LSI Software. Na decyzję o podjęciu współpracy miało wpływ szerokie spektrum oferowanych usług i produktów oraz współpraca z klientami z wielu branż. Swoja przygodę w firmie Łukasz zaczął w Dziale Obsługi Klienta jako serwisant, gdzie jego głównymi obowiązkami był kontakt z klientami gastronomicznymi i hotelowymi, a wraz z nabraniem doświadczenia opieka nad kluczowymi klientami z tej branży. Umiejętności techniczne oraz zaangażowanie pozwoliły mu po krótkim czasie na awans – Łukasz objął stanowisko specjalisty, co wiązało się z większą ilością samodzielnych zadań, prowadzeniem szkoleń oraz wdrożeń. Ciągle rozwijane umiejętności miękkie z czasem umożliwiły mu kolejny awans, tym razem na stanowisko Lidera zespołu, w którym zaczynał pracę. Wspinając się po kolejnych szczeblach w strukturze firmy objął stanowisko Project Managera w zespole wdrożeniowym, gdzie odpowiedzialny był za klientów z branży hotelowej oraz gastronomicznej. I to jeszcze nie jest koniec jego rozwoju!

Z HoReCa do kin

Nawet po objęciu funkcji Project Managera Łukasz wciąż myślał o dalszym rozwoju i zdobywaniu nowych kompetencji, dlatego chciał spróbować swoich sił w Dziale Produkcji Oprogramowania. Jednak Grzegorz Siewiera, Prezes LSI Software widział go w innej roli, dlatego zaproponował mu objęcie stanowiska Product Managera w pionie Cinema. Początkowo Łukasz obawiał się pracy przy projektach międzynarodowych, miał jednak odpowiednią motywację do wychodzenia poza swoją strefę komfortu. Obecnie cieszy się, że miał możliwość przełamania swoich oporów przed współpracą z klientem zagranicznym i są to dla niego ważne doświadczenia. Na obecnym stanowisku zajmuje się projektowaniem nowych funkcjonalności – prowadzi projekt od pomysłu, przez analizę wymagań klienta, współpracę z programistami, testy, aż do finalnego wdrożenia. Dotyczy to niemal wszystkich modułów aplikacji w systemie POSitive Cinema takich jak Box Office, F&B, raporty i wiele więcej. W codziennej pracy Łukasz najbardziej ceni sobie relacje i kontakt z ludźmi, jego zdaniem to oni są siłą firmy. Niezależnie od działu, w którym pracował, zawsze uważał, że atmosfera panująca w LSI Software jest świetna. Poza pracą, Łukasz poświęca swój wolny czas rodzinie, piłce nożnej oraz muzyce. 😊

Zobacz aktualne oferty pracy

Poznaj nasze aktualne oferty pracy, wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!