POSitive changes – historia Emanuela de Plano

Z branżą kinową związany jest od 1995 roku, przez ten czas pracował przede wszystkim w firmach zajmujących się oprogramowaniem dla branży, a także współtworzył startup. Przed dołączeniem do POSitive Cinema pracował jako General Manager EMEA w Veezi, częścią Vista Group.
Uczestnicząc w targach branżowych z zainteresowaniem spoglądał w stronę stoiska POSitive Cinema i był pod dużym wrażeniem zakresu funkcjonalnego tego produktu, mimo iż początkowo myślał, że część z nich jest dostępna wyłącznie „na papierze”.

Początek w LSI Software

Latem 2020 postanowił rozejrzeć się za nowym wyzwaniem, dlatego kiedy Grzegorz Siewiera odezwał się poprzez LinkedIn, Emanuel skorzystał z okazji, żeby zobaczyć, co ten system naprawdę potrafi. Po ponad 25 latach w branży myślał, że już nic nie jest w stanie zrobić na nim wrażenia, ale po zapoznaniu się z demo produktu zmienił zdanie. Możliwości systemu wywarły na nim ogromne wrażenie, a w połączeniu z potencjałem do wzrostu zarówno bazy klientów jak i marki na całym świecie, wystarczyły, aby skłonić do dołączenia do firmy i teamu POSitive People.

Against all odds

Mimo niesprzyjających okoliczności takich jak lockdown’y związane z Covid-19 i ograniczenia w podróżowaniu, Emanuel stwierdza, że przejście do LSI Software to była to dobra decyzja i z pewnością jej nie żałuje. Na co dzień pracuje poza granicami Polski i taka ciągła praca zdalna bywa trudna, jednak jest w stałym kontakcie z zespołem, na którego wsparcie zawsze może liczyć. Forma pracy zdalnej sprawdza się jednak w kontakcie z klientami, a dzięki swojemu zaangażowaniu nawiązał bardzo dobre relacje z sieciami kin z 5 kontynentów.

Człowiek wielu talentów

Zaczynając pracę w LSI Software Emanuel zainstalował specjalną aplikację do nauki języków z myślą, żeby nauczyć się chociaż podstaw języka polskiego, jednak aplikacja ta okazała się zupełnie niepotrzebna, a cała komunikacja z zespołem odbywa się po angielsku. Po pracy, dla relaksu, Emanuel uwielbia gotować (i jeść również 😉), poza tym regularnie podróżuje, jeździ na nartach, a także zgłębia techniki fotografii, szczególnie tej 360°. Zapytany o to, z którą z wartości LSI Software utożsamia się najbardziej, wybiera POSSIBILITY.

Zobacz aktualne oferty pracy

Poznaj nasze aktualne oferty pracy, wyślij swoje CV i dołącz do naszego zespołu!